MUZOTAKTNEWSYGwiazdyDwayne Johnson odważny w drapaczu chmur

Dwayne Johnson odważny w drapaczu chmur
D

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Super Bowl to przede wszystkim święto amerykańskiego futbolu, ale powody do radości mają także kinomani, którzy w przerwach reklamowych mogą obejrzeć zwiastuny największych nadchodzących hitów. Jednym z nich będzie “Skyscraper” z Dwayne’em Johnsonem w roli głównej.

W sieci pojawiła się zajawka trailera, który w pełni będzie można zobaczyć w niedzielę, w jednym z bloków reklamowych w trakcie transmisji finałowego meczu futbolowego. Krótki klip można sprawdzić na Instagramie Johnsona.

Dwayne Johnson wciela się w obrazie w weterana wojskowego i byłego agenta FBI z zespołu do odbijania zakładników – Willa Forda, który zajmuje się obecnie bezpieczeństwem w wieżowcach.

REKLAMA

Mężczyzna dostaje zlecenie w Chinach. Budynek pod jego opieką, najwyższy wieżowiec na świecie, staje w płomieniach. Wina zostaje zrzucona na Willa. Mężczyzna musi uciekać i jednocześnie znaleźć odpowiedzialnych za wypadek, żeby oczyścić swoje nazwisko. Przede wszystkim musi uratować swoją rodzinę, która została uwięziona za płomieniami.

W obsadzie znaleźli się również Neve Campbell (“House of Cards”) i Chin Han (“Ghost in the Shell”, “Marco Polo”) i Pablo Schreiber (“American Gods”).

Materiały promocyjne partnera

Scenariuszem i reżyserią zajmuje się Rawson Marshall Thurber (“Agent i pół”, “Millerowie”). Premierę wyznaczono na 13 lipca 2018 roku.

▸ Przeczytaj również: Seksowna Hailee Steinfeld w teledysku do filmu Nowe Oblicze Greya

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA