Dwayne Johnson zabiera Emily Blunt do dżungli

Dwayne Johnson zabiera Emily Blunt do dżungli
fot. screen YouTube

Disney zaprezentował dwa polskie zwiastuny filmu “Wyprawa do dżungli”. Na ekranie zobaczymy między innymi: Dwayne Johnson i Emily Blunt.

W głównej roli filmu “Wyprawa do dżungli” zobaczymy: Dwayne Johnson oraz Emily Blunt. Jesse Plemons zagra czarny charakter, co oznacza, że negatywnych bohaterów będzie więcej, bo także Edgara Ramireza zatrudniono z taką myślą. Paul Giamatti wciela się w zrzędliwego kapitana portu.

Poza tym na ekranie pojawiąsię Veronica Falcon, Dani Rovira oraz Andy Nyman. Jack Whitehall zagra brata postaci odtwarzanej przez Emily Blunt. Jego bohater będzie dowcipny i otwarcie mówiący o tym, że zupełnie nie interesują go kobiety.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zaśpiewała hit Queen. Internauci oburzeni! (WIDEO)

Produkcja “Wyprawa do dżungli” nawiązuje do jednej z atrakcji parków tematycznych.

Przekraczając bramy “Jungle Cruise” goście Disneylandów mogą zakosztować smaku przygody w dżungli. Atrakcja jest symulacją rejsu rzekami Azji, Afryki i Ameryki Południowej. Przygodą dowodzi aktor-pracownik parku, opowiadający różne zabawne anegdoty i historie.

J.D. Payne i Patrick McKay (“Star Trek: W nieznane”) napisali pierwszą wersję scenariusza. Poprawił ich Michael Green. Jaume Collet-Serra (“Non-Stop”) stanął za kamerą.

Disney już od lat stara się połączyć swoje parki tematyczne z kinem. Tak powstały m.in. obrazy “Kraina jutra” czy “Piraci z Karaibów”.

Film trafi do kin 24 lipca 2020 roku.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez ma nowego chłopaka?! Jest nim Niall Horan?! (FOTO)

Wyprawa do dżungli
Wyprawa do dżungli
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie