Lady Gaga odwołuje trasę po Europie z powodu choroby!

Jestem zdewastowana, kocham was, ale to jest poza moją kontrolą - mówi gwiazda

Lady Gaga Grammy 2018: Oto Najlepsze występy na żywo! (WIDEO)

Mamy złe wieści dla wielu polskich fanów Lady Gagi. 31-letnia gwiazda oficjalnie potwierdziła, że jest zmuszona odwołać 10 ostatnich koncertów po Europie w ramach trasy koncertowej “Joanne World Tour”. Na co choruje Lady Gaga?

31-letnia Lady Gaga z uwagi na zły stan zdrowia zmuszona była przerwać trasę koncertową “Joanne World Tour”.

Kilka godzin temu management artystki wydał oficjalne oświadczenie, w których potwierdza, że wokalistka odwołuje swoje najbliższe koncerty, m. in. w Paryżu, w Berlinie czy Zurychu.

„Niestety, Lady Gaga doznaje ciężkiego bólu, który poważnie wpłynął na jej możliwość występowania. W konsekwencji Live Nation i Lady Gaga muszą anulować finałowe 10 koncertów europejskiej części Joanne World Tour” – czytamy w komunikacie.

“Zeszłej nocy, z silnym wsparciem ze strony zespołu medycznego, Lady Gaga podjęła ciężką decyzję, aby natychmiast zakończyć serię koncertów. Jest jej ekstremalnie przykro i jest głęboko zasmucona tym, że nie może wystąpić dla swoich europejskich fanów, którzy tak cierpliwie na to czekali” – czytamy w oświadczeniu.

„Jest pod opieką specjalistów medycznych, którzy z nią pracują, aby w przyszłości mogła występować dla swoich fanów.”

Oficjalne oświadczenie Lady Gaga

Jednocześnie zostało opublikowane krótkie oświadczenie 31-latki, w którym wokalistka wyraża swój smutek z powodu zaistniałej sytuacji.

„Jestem zdewastowana, nie wiem jak to opisać. Wiem jednak, że jeśli tego nie zrobię, nie będę w zgodzie ze słowami albo znaczeniem mojej muzyki. Mój team medyczny wspiera mnie w decyzji, aby pozostać i dochodzić do siebie w domu. Anulujemy 10 ostatnich show z Joanne World Tour. Kocham te koncerty bardziej niż cokolwiek innego, kocham Was, ale to jest poza moją kontrolą. Londyn, Manchester, Zurych, Koln, Sztokholm, Kopenhaga, Paryż, Berlin. I Rio. Obiecuję, że do Was wrócę, ale teraz, muszę postawić siebie jako pierwszą. Kocham Was, zawsze. XX Gaga” – napisała Lady Gaga.

Lady Gaga cierpi na fibromialgię, przewlekłą chorobę charakteryzującą się chronicznym bólem w układzie ruchu.

Chorzy czują się często zmęczeni, mają poczucie sztywności, a sen nie zapewnia wypoczynku. Więcej o chorobie wokalistki będzie można dowiedzieć się z dokumentu “Gaga: Five Foot Two”. Produkcja realizowana jest przez Netflix, a jego premierę na platformie wyznaczono na 22 września.

Lady Gaga ma 27 milionów sprzedanych płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to “Bad Romance”, “Telephone”, “Alejandro”, “Just Dance” czy “Poker Face”. Ostatni album Amerykanki, “Joanne”, miał premierę w październiku 2016 roku. Ostatnio 31-latka zajęta jest na planie “A Star Is Born”, nowej wersji “Narodzin gwiazdy” w reżyserii i z udziałem Bradleya Coopera.

▸ Przeczytaj także: Ed Sheeran znowu namieszał! Tym razem napisał piosenkę dla…

View this post on Instagram

I have always been honest about my physical and mental health struggles. Searching for years to get to the bottom of them. It is complicated and difficult to explain, and we are trying to figure it out. As I get stronger and when I feel ready, I will tell my story in more depth, and plan to take this on strongly so I can not only raise awareness, but expand research for others who suffer as I do, so I can help make a difference. I use the word "suffer" not for pity, or attention, and have been disappointed to see people online suggest that I'm being dramatic, making this up, or playing the victim to get out of touring. If you knew me, you would know this couldn't be further from the truth. I'm a fighter. I use the word suffer not only because trauma and chronic pain have changed my life, but because they are keeping me from living a normal life. They are also keeping me from what I love the most in the world: performing for my fans. I am looking forward to touring again soon, but I have to be with my doctors right now so I can be strong and perform for you all for the next 60 years or more. I love you so much.

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

zespoły weselne