MUZOTAKTNEWSYMuzykaLady Gaga odwołuje trasę po Europie z powodu choroby!

Lady Gaga odwołuje trasę po Europie z powodu choroby!
L

Jestem zdewastowana, kocham was, ale to jest poza moją kontrolą - mówi gwiazda

REKLAMA
REKLAMA

Mamy złe wieści dla wielu polskich fanów Lady Gagi. 31-letnia gwiazda oficjalnie potwierdziła, że jest zmuszona odwołać 10 ostatnich koncertów po Europie w ramach trasy koncertowej “Joanne World Tour”. Na co choruje Lady Gaga?

31-letnia Lady Gaga z uwagi na zły stan zdrowia zmuszona była przerwać trasę koncertową “Joanne World Tour”.

REKLAMA

Kilka godzin temu management artystki wydał oficjalne oświadczenie, w których potwierdza, że wokalistka odwołuje swoje najbliższe koncerty, m. in. w Paryżu, w Berlinie czy Zurychu.

„Niestety, Lady Gaga doznaje ciężkiego bólu, który poważnie wpłynął na jej możliwość występowania. W konsekwencji Live Nation i Lady Gaga muszą anulować finałowe 10 koncertów europejskiej części Joanne World Tour” – czytamy w komunikacie.

“Zeszłej nocy, z silnym wsparciem ze strony zespołu medycznego, Lady Gaga podjęła ciężką decyzję, aby natychmiast zakończyć serię koncertów. Jest jej ekstremalnie przykro i jest głęboko zasmucona tym, że nie może wystąpić dla swoich europejskich fanów, którzy tak cierpliwie na to czekali” – czytamy w oświadczeniu.

„Jest pod opieką specjalistów medycznych, którzy z nią pracują, aby w przyszłości mogła występować dla swoich fanów.”

Oficjalne oświadczenie Lady Gaga

Jednocześnie zostało opublikowane krótkie oświadczenie 31-latki, w którym wokalistka wyraża swój smutek z powodu zaistniałej sytuacji.

„Jestem zdewastowana, nie wiem jak to opisać. Wiem jednak, że jeśli tego nie zrobię, nie będę w zgodzie ze słowami albo znaczeniem mojej muzyki. Mój team medyczny wspiera mnie w decyzji, aby pozostać i dochodzić do siebie w domu. Anulujemy 10 ostatnich show z Joanne World Tour. Kocham te koncerty bardziej niż cokolwiek innego, kocham Was, ale to jest poza moją kontrolą. Londyn, Manchester, Zurych, Koln, Sztokholm, Kopenhaga, Paryż, Berlin. I Rio. Obiecuję, że do Was wrócę, ale teraz, muszę postawić siebie jako pierwszą. Kocham Was, zawsze. XX Gaga” – napisała Lady Gaga.

Lady Gaga cierpi na fibromialgię, przewlekłą chorobę charakteryzującą się chronicznym bólem w układzie ruchu.

Chorzy czują się często zmęczeni, mają poczucie sztywności, a sen nie zapewnia wypoczynku. Więcej o chorobie wokalistki będzie można dowiedzieć się z dokumentu “Gaga: Five Foot Two”. Produkcja realizowana jest przez Netflix, a jego premierę na platformie wyznaczono na 22 września.

Lady Gaga ma 27 milionów sprzedanych płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to “Bad Romance”, “Telephone”, “Alejandro”, “Just Dance” czy “Poker Face”. Ostatni album Amerykanki, “Joanne”, miał premierę w październiku 2016 roku. Ostatnio 31-latka zajęta jest na planie “A Star Is Born”, nowej wersji “Narodzin gwiazdy” w reżyserii i z udziałem Bradleya Coopera.

▸ Przeczytaj także: Ed Sheeran znowu namieszał! Tym razem napisał piosenkę dla…

https://instagram.com/p/BZLFlzBAO6N/?utm_source=ig_embed

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA