DRAMAT: Małgorzata Kożuchowska zgwałcona!

Dramatyczna zapowiedź piątego już sezonu serialu Druga Szansa. Bowiem Monika Borecka, którą gra Małgorzata Kożuchowska zostanie zgwałcona!

Na jednej z firmowych imprez, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) dozna dramatycznych chwil w nowym sezonie serialu Druga Szansa.

Piąty sezon serialu zapowiada się naprawdę dramatycznie, bowiem na evencie firmowym Monice ktoś dosypie do drinka pigułkę gwałtu. Czy nowa naczelna magazynu dla kobiet będzie miała tyle siły i determinacji, by znaleźć sprawcę gwałtu?!

Borecka będzie miała nie jeden orzech do zgryzienia, bowiem znajdzie się w samym centrum skandalu w dużym polskim koncernie medialnym. Do tego dojdą liczne sekrety i kłamstwa ze strony współpracowników.

Czy główna bohaterka będzie gotowa, by samotnie stanąć do walki z tajemniczym przeciwnikiem?

Druga Szansa 5 kiedy

Pierwszy odcinek piątego sezonu serialu Druga Szansa zostanie wyemitowany na antenie TVN już 5 marca br. o godz. 21:30.

W wiosennych odcinkach jednego z najpopularniejszych seriali TVN pojawią się także nowe twarze. Kamila Baar-Kochańska, Karolina Gorczyca, Aleksandra Popławska, Agnieszka Żulewska, Marcin Bosak czy Jacek Poniedziałek to aktorzy, którzy dołączą do doskonale znanej już widzom obsady.

Małgorzata Kożuchowska Druga Szansa 5

W ostatnim wywiadzie aktorka podzieliła się swoimi emocjami, które towarzyszyły na planie tych dramatycznych chwil. Gwiazda przyznała, że to nie było wcale tak łatwe.

„To były jedne z najbardziej wstrząsających scen, które musiałam zagrać” – zdradziła Małgorzata Kożuchowska w wywiadzie dla Super Expressu.

“Temat nie jest mi obojętny, wprost przeciwnie, jest dramatyczny. Chcieliśmy przedstawić te sceny jak najbardziej naturalistycznie i wstrząsająco, ponieważ tak wygląda rzeczywistość, przynajmniej tak ją sobie wyobrażamy. Czy raczej wiemy, że to tak wygląda, z relacji kobiet, które to przeżyły. Niczego nie tuszowaliśmy i nie owijaliśmy w bawełnę. To były jedne z najbardziej wstrząsających, dramatycznych scen, które musiałam zagrać” – mówi gwiazda serialu Druga Szansa.

“Jestem raczej silną osobą i bycie ofiarą nie jest ani trochę w moich genach, a tu musiałam się poddać, pogodzić się z tym, że ktoś mnie kołem łamie i to było dla mnie trudne psychicznie” – wyznała gwiazda w wywiadzie dla SE.

▸ Przeczytaj także: Lady Gaga odwołuje trasę po Europie z powodu choroby!

Zobacz zwiastun serialu Druga Szansa 5 pod tym adresem.

zespoły weselne