MUZOTAKTPłyty muzycznePremiera albumuNowe Oblicze Greya: Gorąca ścieżka dźwiękowa na Walentynki 2018

Nowe Oblicze Greya: Gorąca ścieżka dźwiękowa na Walentynki 2018
N

Jeśli nie byliście jeszcze w kinach, to koniecznie posłuchajcie tych piosenek!

REKLAMA
REKLAMA

Wreszcie! Już jest ścieżka dźwiękowa do filmu Nowe Oblicze Greya „Fifty Shades Freed”. Posłuchaj już teraz na MUZOTAKT.pl nowych piosenek Sii, Ellie Goulding, Hailee Steinfeld i innych.

Dziś ukazał się album ze ścieżką dźwiękową do filmu Fifty Shades Freed (Original Motion Picture Soundtrack) / Nowe Oblicze Greya, który jest idealnym prezentem na nadchodzące Walentynki 2018.

Do kin trafił również film, który z pewnością pobije wszelkie rekordy oglądalności. To ostatnia już część powieści E.L. James.

REKLAMA

Bowiem filmy Fifty Shades w zaskakujący sposób stały się źródłem wielu niezapomnianych hitów muzycznych. Z pierwszej części pochodzi multi platynowy „Love Me Like You Do” Ellie Goulding czy „Earned It” The Weekend.

Tym razem na soudntracku do ekranizacji trzeciej części ekscytującej historii romansu pomiędzy Anastasią Steele a Christianem Greyem usłyszymy takie gwiazdy jak: Sia, Ellie Goulding, Hailee Steinfeld, Miike Snow i wielu innych.

Za pewnego rodzaju niespodziankę można uznać nagranie mniej znanego piosenkarza o imieniu… Jamie Dornan. Tak, to nie pomyłka, Mr Christian Grey zaśpiewa „Maybe I’m Amazed” Paula McCartney’a i to nie do końca przypadek, ponieważ Jamie Dornan zanim rozpoczął karierę aktorską był wokalistą zespołu Songs of Jim!

▸ Przeczytaj także: Siostra Godlewska w teledysku “Taka niunia”

Kompilacja zawiera 22 piosenki, m. in. “Capital Letters” – Hailee Steinfeld x BloodPop, “Sacrifice” – Black Atlass feat. Jessie Reyez, “High” – Whethan & Dua Lipa oraz promujący singiel “For You” w wykonaniu Liama Payne’a z Ritą Orą.

▸ Przeczytaj także: Margaret In My Cabana: Posłuchaj piosenki na Eurowizję 2018

Nowe Oblicze Greya: Gorąca ścieżka dźwiękowa na Walentynki 2018

zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA