MUZOTAKTTeledyskiEurowizja 2018: Happy Prince - Don't Let Go (zobacz teledysk)

Eurowizja 2018: Happy Prince – Don’t Let Go (zobacz teledysk)
E

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Zespół HAPPY PRINCE z utworem “Don’t Let Go” wystąpi w Krajowych Eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2018. Na MUZOTAKT.pl możecie zobaczyć teledysk do piosenki na konkurs Eurowizja 2018.

Happy Prince to dwóch przyjaciół – Jakub Prachowski i Tomasz Stawarz – spotkali się po latach, by ponownie połączyć swoje siły i wykorzystać zdobyte doświadczenia muzyczne i producenckie. W ten sposób powstał projekt Happy Prince. Współpraca ta zaowocowała materiałem na pierwszy wspólny album, który niebawem się ukaże.

REKLAMA

Wokalistą zespołu jest Kuba Prachowski – producent, autor piosenek. Przez kilka lat był wokalistą w zespole Eden Express, z którym zwyciężył w konkursie na najlepszy zespół rockowy w Polsce „39 i pół decybela ponad normę” w 2009 r. Eden Express zadebiutował na 50-tym Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2013 r. Grupa miała za sobą również występy na Sopot TOPtrendy Festiwal, Vena Music Festival oraz w programie Kuby Wojewódzkiego.

Kuba jest laureatem Międzynarodowego Festiwalu Rzeszów Carpathia w latach 2011, 2012, 2013 oraz zdobywcą Grand Prix tegoż festiwalu w 2015r.

Teraz razem z Tomaszem Stawarzem tworzą projekt Happy Prince.

Materiały promocyjne partnera

Ich singiel „Don’t Let Go” został wybrany spośród rekordowej liczby zgłoszeń do polskich preselekcji Eurowizji 2018. Teledysk do piosenki powstał w Hotelu Bellotto, gdzie w klimatycznym tańcu zobaczymy parę tancerzy z Grupy Tanecznej NEXT Tomasza Barańskiego.

▸ Przeczytaj także: Siostra Godlewska w teledysku “Taka niunia”

Zobacz teledysk Happy Prince – Don’t let go / Eurowizja 2018

▸ Przeczytaj także: Margaret In My Cabana: Posłuchaj piosenki na Eurowizję 2018

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA