Eminem i Ed Sheeran razem w klipie do hitu River

Eminem opublikował teledysk do singla “River”, w którym gościnnie pojawia się Ed Sheeran. Już teraz premiera na MUZOTAKT.pl

Eminem i Ed Sheeran w duecie w piosence pt. “River”! Angielski wokalista śpiewa w piosence rapera, a także występuje w klipie.

Wideo składa się z nieco histerycznych ujęć różnych ludzi targanych silnymi emocjami. Wśród nich są Eminem i Ed Sheeran. Za reżyserię odpowiada Emil Nava (Pharrell, Ellie Goulding). Z efektem można zapoznać się poniżej.

Piosenka “River” pochodzi z albumu “Revival”, który trafił do rąk fanów 15 grudnia 2017 roku. Na krążku udzielają się także Beyoncé, Kehlani, Alicia Keys, Pink, X Ambasadors, Skylar Grey i Phreshner.

[buybox-widget category=”music” name=”Revival” info=”Eminem”]

Eminem to jeden z największych hiphopowych artystów.

Zadebiutował w 1996 roku longplayem “Infinite” (1996). Na koncie ma 15 nagród Grammy i 150 milionów płyt sprzedanych na całym świecie.

W marcu 2017 roku Ed Sheeran wydał swój trzeci album – “÷”.

Z nowym materiałem muzyk 11 i 12 sierpnia 2018 roku wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Obydwa koncerty są już wyprzedane.

▸ Przeczytaj także: Paris Hilton niczym American Beauty (ZDJĘCIE)

▸ Przeczytaj także: Siostra Godlewska w teledysku “Taka niunia”

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!