Sia ujawnia teledysk do najnowszego singla “Alive”! Premiera płyty “This Is Acting” już 29 stycznia 2016!

Sia
okładka nowej płyty Sia

Sia w ubiegłym roku w spektakularny sposób zdobyła światowe listy przebojów za sprawą hitów „Chandelier” i “Elastic Heart”.

Teraz artystka udostępnia teledysk do singlu „Alive”, który zapowiada nową płytę „This Is Acting”!

Okładka albumu oraz data jego premiery (29 stycznia 2016!) ujawniona została na jej Instagramie wcześniej w tym tygodniu.

W teledysku do „Alive” występuje 9-letnia aktorka i tancerka – Mahiro Takano. Obraz nakręcono w japońskim mieście Chiba, a wyreżyserowała go sama artystka oraz Daniel Askill, który nakręcił również teledyski do jej poprzednich przebojów.

Singiel „Alive” został napisany przez Się, Adele i Tobiasa Jesso, Jr., a jego producentem był Jesse Shatkin, który współprodukował i współtworzył hit „Chandelier”.

Sia wystąpi w 7 listopada w popularnym amerykańskim programie telewizyjnym „Saturday Night Live”, gdzie wykona obie piosenki.

Sia jest jedną z największych i najbardziej wszechstronnie utalentowanych współczesnych gwiazd muzyki rozrywkowej – śpiewa, pisze, produkuje i tworzy wielkie hity. Komponowała dla takich ikon muzyki pop jak: Rihanna („Diamonds”), Katy Perry („Double Rainbow”), Britney Spears („Perfume”), Beyonce („Pretty Hurts”) czy Celine Dion („Love Me Back To Life”). Dyskografię Sii zamyka przełomowy w jej karierze album „1000 Forms of Fear” z 2014 roku. Krążek zdobył w Polsce status Platynowej Płyty. Pochodzą z niego hity „Chandelier” oraz „Elastic Heart”.

ZOBACZ TELEDYSK
SIA – ALIVE

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!