Teledyski

Ed Sheeran napisał piosenkę dla Why Don’t We

Boysband Why Don’t We zaprezentował klip do piosenki “Trust Fund Baby”.

Utwór “Trust Fund Baby” już wcześniej wywołał spore zamieszanie na rynku muzycznym, gdy okazało się, że napisał go Ed Sheeran. Po premierze singel poszybował na 3 miejsce najpopularniejszych kawałków na iTunes w Stanach Zjednoczonych zostawiając w tyle takich artystów jak Drake czy Camila Cabello.

W tym tygodniu piosenka zadebiutowała za oceanem na liście Top 40 najczęściej odtwarzanych utworów w rozgłośniach radiowych. Ponad 120 milionów streamów, 2,4 miliony obserwujących na Instagramie i ponad 145 milionów odtworzeń na YouTube – Why Don’t We to zdecydowanie jeden z najbardziej obiecujących artystów 2018 roku.

W teledysku, który można obejrzeć poniżej każdy z wokalistów przedstawia swój ideał dziewczyny, z którą dzieli swoje pasje.

Why Don’t We to Jonah Marais Roth Frantzich z Stillwater w Minnesocie, Corbyn Matthew Besson z Fairfax w Wirginii, Daniel James Seavey z Portland, Jack Robert Avery z Susquehanny w Pensylwanii oraz Zachary Dean Herron z Dallas. Wszyscy zanim stworzyli zespół nagrywali solo. Ostatnie wydawnictwo grupy to EP-ka “A Why Don’t We Christmas” z listopada 2017 roku.

» Wybrane dla Ciebie

▸ Przeczytaj także: Eurowizja 2018: Happy Prince – Don’t Let Go (zobacz teledysk)

▸ Przeczytaj także: Poznaj Shanguy i ich nową propozycję La Louze! Zakochasz się!

Autor
Redakcja MUZOTAKT.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ed SheeranWhy Don't We