Axwell Λ Ingrosso na Orange Warsaw Festival 2018

Axwell Λ Ingrosso na Orange Warsaw Festival 2018
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Elektroniczne i spektakularne wizualnie zamknięcie Orange Warsaw Festival zapewnią w tym roku Axwell Λ Ingrosso.

Do Skrillexa, Martina Garrixa i Justice – ikonicznych artystów muzyki tanecznej jacy pojawiali się w ostatnich latach na Orange Warsaw Festival dołączy w tym roku duet szwedzkich producentów i djów – Axwell Λ Ingrosso!

Co dwie głowy to nie jedna, zwłaszcza jeśli chodzi o tworzenie muzyki elektronicznej dla mas. A Axwell i Sebastian Ingrosso są prawdziwymi mistrzami tego gatunku. Nic dziwnego, skoro szlify zdobywali tworząc jeden z najważniejszych elektronicznych projektów ostatnich lat, prawdziwą legendę muzyki EDM czyli trio Swedish House Mafia. Kiedy w 2013 roku w przyjacielskiej atmosferze rozeszły się ich drogi ze Stevem Angello, Axwell i Ingrosso postanowili kontynuować współpracę i już kilka miesięcy później działali pod nowym szyldem.

– Ta dziwna równowaga energii między mną i Sebastianem sprawia, że ​​jest to jeden z najbardziej ekscytujących projektów w historii – wyjaśnia Axwell.

Pierwszy wspólny występ duetu miał miejsce na Governors Ball w Nowym Jorku. Debiutancki singiel “Something New” sformalizował działalność duetu i wszystko ruszyło zgodnie z planem. Kolejne utwory: “On My Way”, “Can not Hold Us Down” i “Sun Is Shining” sprawiły, że producenci ze Sztokholmu powrócili w eter i na festiwalowe sceny.

– Myślę, że wciąż naszym największym osiągnięciem jest możliwość połączenia się z naszymi fanami na całym świecie – mówi Ingrosso. – Kiedy patrzysz na to, jak długo to robimy i na to, że ludzie wciąż są podekscytowani widząc nas i słysząc o co nam chodzi, to jest naprawdę wyjątkowe.

Ubiegły rok okazał się dla duetu najważniejszym. Nie tylko wydali debiutancki album – “More Than You Know”, ale przede wszystkim tytułowe nagranie z tego wydawnictwa stało się międzynarodowym przebojem. I choć ostatnie tygodnie przyniosły informację o reaktywacji Swedish House Mafia, Axwell i Ingrosso mają jeszcze do załatwienia kilka spraw w duecie – m.in. spotkanie występ podczas Orange Warsaw Festival 2018.

Udział do tej pory potwierdzili Axwell Λ Ingrosso, Dua Lipa, Florence & The Machine, LCD Soundsystem, Ralph Kaminski, Rasmentalism, Sam Smith, Taco Hemingway, Tyler, The Creator.

W sprzedaży są bilety i karnety Regular Tickets w kilku opcjach, w tym także bilety w promocyjnych cenach dla klientów Orange i specjalne pakiety na Orange Warsaw Festival i Open’er Festival Powered by Orange. Szczegółowy cennik na Orangewarsawfestival.pl.

Regular Tickets dostępne od 15.12.2017 do 22.05.2018 lub do wyczerpania puli biletów.
Karnet 2 dni – 399 zł
Karnet 2 dni z rabatem dla Klientów Orange – 339 zł
Bilet jednodniowy – 229 zł
Bilet jednodniowy rabatem dla Klientów Orange – 195 zł

▸ Przeczytaj także: Koncert charytatywny S.O.S. Syria

zespoły weselne