Orange Warsaw Festival 2021: Kto wystąpi?

Orange Warsaw Festival w nowym terminie: 4-5 czerwca 2021.

Polish Hip-Hop Festival
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Orange Warsaw Festival 2021 przed nami. Pora na pierwszych artystów! Przyszłoroczny line-up otwiera BROCKHAMPTON – jeden z najważniejszych i najbardziej aktywnych kolektywów hip-hopowych ostatnich lat.

BROCKHAMPTON otwierają line-up Orange Warsaw Festival 2021! W takich chwilach dobra ekipa to podstawa! Jeden z najciekawszych światowych projektów hip-hopowych ostatnich lat wystąpi w Warszawie 5 czerwca. Do zobaczenia na przyszłorocznej edycji! Będzie moc! 🔥🔥🔥 – czytamy na Instagramie organizatora.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Justin Bieber zaśpiewał dla Hailey wielki hit Whitney Houston

BROCKHAMPTON na Orange Warsaw Festival 2021!

Formacja, w której skład wchodzą zarówno raperzy, wokaliści, jak i producenci oraz artyści graficzni, obecnie liczy łącznie aż 16 osób. I chociaż składa się wyłącznie z mężczyzn, nie można odmówić jej różnorodności.

Wśród jej członków są zarówno osoby o niemal wszystkich kolorach skóry, a także hetero i homoseksualiści. Ta mieszanka niejednokrotnie bywa również inspiracją do kawałków BROCKHAMPTON.

Chociaż powstali w 2015 roku (wcześniej działali jako AliveSinceForever), do dziś zdążyli wydać już 5 albumów. Po płytowej trylogii „Saturation”, ubiegłoroczny „Iridescence” zadebiutował na pierwszym miejscu zestawienia Billboard 200, a wydany w sierpniu „Ginger” zajął w USA trzecie miejsce. Formacja zagra na festiwalu 5 czerwca.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gosia Andrzejewicz: To nie książę na białym koniu zmotywuje nas do zmiany….

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie