Margaret ft. The Voice of Poland 2015 Finalists – “Coraz Bliżej Święta” – zobacz teledysk!

Artystka kolejny raz podjęła się kolaboracji z koncernem Coca-Cola, który rozpoczął właśnie swoją coroczną, bożonarodzeniową kampanię.

Jej kluczowym elementem jest premiera utworu Coraz Bliżej Święta w wykonaniu Margaret oraz chóru programu The Voice of Poland. Już po raz drugi koncern łączy siły z Magic Records, aby przekazać Polakom potężną dawkę radości, miłości i bliskości.

Utwór Coraz Bliżej Święta na stałe wpisał się już do muzycznego kanonu świątecznego marki. Najnowsza aranżacja jest polską wersją słynnego singla autorstwa Melanie Thornton Wonderful Dream (Holidays are Coming) z 2001 roku. Do pracy nad kompozycją, Margaret zaprosiła finalistów programu telewizyjnego The Voice of Poland 2015, którzy na potrzeby nagrania stworzyli chór.

Z kolei nad produkcją utworu i stworzeniem nowej aranżacji czuwali szwedzcy producenci, podobnie jak w przypadku wcześniejszych hitów artystki: Thank You Very Much, Heartbeat, czy Wasted. Wszystko po to, abyśmy mogli jeszcze mocniej poczuć wyjątkową atmosferę zbliżających się Świąt. Wcześniejsza współpraca Margaret z marką Coca-Cola w ramach kampanii Pocałuj Radość odniosła ogromny sukces.

Stworzony na potrzeby kampanii utwór Smak Radości został wyświetlony w kanałach socialowych (YouTube i Facebook) ponad 6 milionów razy oraz odnotował ponad 250 tysięcy odsłuchań w serwisach streamingowych (Spotify, Tidal).

Coraz Bliżej Święta można już znaleźć we wszystkich najważniejszych muzycznych serwisach cyfrowych, takich jak: Spotify, Tidal, Deezer, iTunes, Muzodajnia, a także na portalu YouTube.

Na kanale YT należącym do marki Coca-Cola utwór odnotował już ponad 1 600 000 odtworzeń w ciągu 6 dni od daty premiery.

ZOBACZ TELEDYSK
MARGARET – CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA

https://www.youtube.com/watch?v=2QKXfOkSvRQ

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!