Ariana Grande potwierdziła rozstanie z Makiem Millerem

Ariana Grande potwierdziła rozstanie z Makiem Millerem
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Ariana Grande po rozstaniu umieściła uroczy post na Twitterze.

Ariana Grande napisała o swoim byłym chłopaku, że “pozostaje jednym z jej najlepszych przyjaciół oraz że szanuje i uwielbia go”. Artystka dodała, że “miłość nie jest egoistyczna i że osoba kochająca chce dla tej drugiej wszystkiego, co najlepsze”. Cały post można zobaczyć poniżej.

Para zaczęła się spotykać w 2016 roku. Od tego czasu często ze sobą współpracowali muzycznie. Grande pojawiła się w nagraniu “My Favorite Part” z albumu “The Divine Feminine” Mac Millera. Raper za to udzielił się na remiksie singla Grande “Into You”. “Yours Truly” Ariany Grande to także owoc współpracy muzyków.

Gdy Grande wydała piosenkę “No Tears Left to Cry” w ubiegłym miesiącu Miller wsparł wokalistkę na Twitterze: “Jestem dumny z tej dziewczyny. Tęskniliśmy za Tobą. Jesteś jedyna na świecie”.

Nowa płyta Ariany Grande nosi tytuł “Sweetener” i ukaże się latem. Na album trafią m.in. piosenki “R.E.M”, “The Light Is Coming”, “God Is A Woman” oraz “Raindrops”. Artystka pracowała nad płytą z Pharrellem Williamsem i Maksem Martinem.

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji Disneya. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem “Yours Truly”.

Rok później ukazał się promowany przebojem “Problem” zestaw “My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Jej trzeci album, “Dangerous Woman”, miał premierę w maju 2016 roku. Ariana Grande nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu “Piękna i bestia”.

Mac Miller to amerykański raper z Pittsburgha. Działał też pod pseudonimami Delusional Thomas, Larry Lovestein czy The Velvet Revival. Jegfo ostatnia płyty to “The Divine Feminine” z 2016 roku.

https://twitter.com/TheGrandeRoom/status/994646278486282241?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fmegafon.pl%2Findex.php%3Fi%3Dfm

▸ Przeczytaj także: Celine Dion sprawdza piersi Deadpoola

zespoły weselne