Emilia Clarke zachwala Hana Solo

W sieci pojawił się klip promujący film “Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”.

Tym razem twórcy filmu opowiadają co nieco o plenerach, kostiumach i charakteryzacji. Film można zobaczyć poniżej.

“Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” to opowieść o Hanie Solo i początkach jego przyjaźni z Lando Calrissianem. W rolach głównych występują Alden Ehrenreich i Donald Glover. Joonas Suotamo wciela się w Chewbaccę, a Woody Harrelson gra Becketta, mentora Hana solo. W filmie zobaczymy też Emilię Clarke, Thandie Newton, Paula Bettany’ego oraz Phoebe Waller-Bridge.

John Williams, twórca muzyki do filmów z serii “Gwiezdne wojny” i pięciokrotny laureat Oscara, napisał temat przewodni do spin-offu. Muzyką do całości zajął się John Powell.

W pierwszym opublikowanym fragmencie, zaprezentowanym w programie “Jimmy Kimmel Live”, pojawiają się postaci portretowane przez Woody’ego Harrelsona, Thandie Newton i Aldena Ehrenreicha. W kolejnym widzimy Chewbaccę grającego w holograficzne szachy, a w trzecim ujawniono scenę, w której tytułowy bohater poznaje Lando Calrissiana. Wszystkie filmiki można obejrzeć poniżej.

Za reżyserię “Solo: A Star Wars Story” pierwotnie odpowiadać mieli Phil Lord i Christopher Miller, ale w trakcie prac projekt przejął Ron Howard.

Produkcja trafi do kin 25 maja 2018 roku.

▸ Przeczytaj także: Czy mężczyzna uprawia oralny seks? DJ Khaled kontra Dwayne Johnson

zespoły weselne