Feel z nowym letnim hitem “Jak na imię masz”

Feel z nowym letnim hitem
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Zespół Feel powraca z nowym singlem zatytułowanym Jak na imię masz.

Nowy utwór zespołu Feel zatytułowany ‘Jak na imię masz’ to murowany hit wakacji, czyli coś na co panowie z tego zasłużonego dla polskiej muzyki rozrywkowej zespołu mają patent.

Ciekawa melodia, refren wpadający w ucho od pierwszego przesłuchania i charyzma lidera zespołu – Piotra Kupichy, wszystko to sprawia, że utwór ten zagości na niejednej letniej playliście.

Katowicki kwartet Feel powstał w roku 2005, założony przez wokalistę, kompozytora, autora tekstów i gitarzystę Piotra Kupichę.

Piotr wcześniej związany był z zespołem Sami, który w roku 2001 zdobył Superjedynkę na festiwalu w Opolu (“Debiut roku”) oraz nagrał dwa albumy – “Sami” (2001) i “Dla reszty świata” (2002).

Pozostali członkowie grupy to basista Michał Nowak, klawiszowiec Łukasz Kożuch i perkusista Michał Opaliński. Warto wspomnieć, że Łukasz ma za sobą studia organistowskie przy Seminarium Duchownym w Katowicach i grę na organach w kilku śląskich kościołach. Natomiast Michał Opaliński koncertował z Orkiestrą Symfoniczną Opery w Krakowie i cały czas uczy w szkole muzycznej w Rudzie Śląskiej.

Jednak Feel zadebiutował w zestawieniach dopiero w roku 2007 singlem “Jest już ciemno”.

Z tą piosenką zespół wystąpił na 44. międzynarodowym festiwalu w Sopocie i wywalczył Bursztynowego Słowika (nagroda jury) oraz Słowika Publiczności. W październiku 2007 roku ukazała się pierwsza płyta grupy, zatytułowana “Feel”.

▸ Przeczytaj także: Grzegorz Halama z wakacyjnym hitem “Chwilówka” (WIDEO)

zespoły weselne