Światło Ariany Grande nadchodzi z Nicki Minaj

Ariana Grande
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Ariana Grande wkrótce opublikuje nową piosenkę z Nicki Minaj.

Utwór nosi tytuł “The Light is Coming”. Piosenka trafi na nowe wydawnictwo Ariany Grande, album “Sweetener”. Poniżej można usłyszeć fragment kompozycji.

Ariana opublikowała wcześniej utwór “No Tears Left to Cry” z nowej płyty, która ma się ukazać 10 lipca.

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji Disneya. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem “Yours Truly”.

Rok później ukazał się promowany przebojem “Problem” zestaw “My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Jej trzeci album, “Dangerous Woman”, miał premierę w maju 2016 roku. Ariana Grande nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu “Piękna i bestia”.

Nicki Minaj zadebiutowała w 2010 roku płytą “Pink Friday”. Dwa lata później wydała “Pink Friday: Roman Reloaded”.

Trzeci i na razie ostatni album raperki, “The Pinkprint”, miał premierę w grudniu 2014 roku. Wszystkie wielokrotnie pokryły się platyną w Stanach Zjednoczonych. Sprzedała 20 milionów swoich singli, a piosenki z jej udziałem rozeszły się w 60 milionach. Artystka regularnie pojawia się w nagraniach innych muzyków. Ostatnio Nicki Minaj można było usłyszeć w nagraniu “She For Keeps” Quavo z zespołu Migos.

▸ Przeczytaj także: Grzegorz Halama z wakacyjnym hitem “Chwilówka” (WIDEO)

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!