Mezo zaliczył wpadkę? Na koncert rapera przyszło TYLKO OSIEM osób? (ZDJĘCIA)

Mezo: Na jego koncert przyszło TYLKO TRZYNAŚCIE osób? (FOTO)
fot. instagram.com/jacek_mezo_mejer

W Internecie można znaleźć zdjęcie publiczności, które znacznie się różni od tego, które na swoim instagramowym profilu opublikował Mezo. Czy koncert popularnego raper przyszła garstka fanów?

Mezo, czyli Jacek Leszek Mejer od ponad dekady jest jednym z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele przebojów, między innymi “Sacrum”, “Ważne” nagrane wspólnie z Tabbem i Kasią Wilk czy “Kryzys” z gościnnym udziałem Ewy Jach.

Niegdyś na jego koncerty przychodziły tłumy fanów, a kluby, w których występował raper pękały w szwach.

37-letni muzyk wycofał się jakiś czas temu z show biznesu i poświęcił się rodzinie. Pod 2019 roku Mezo po raz drugi został ojcem. Radosną nowiną podzielił się w mediach społecznościowych, publikując zdjęcie z maluszkiem.

▸ Musisz to zobaczyć: Rihanna kusi w walentynkowej bieliźnie! PIKANTNE zdjęcia

Mezo koncertuje!

Choć nie często wydaje single czy teledyski, to wciąż jednak koncertuje. 12 stycznia br. Mezo był gwiazdą 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wyszkowie.

“Rozpoczęliśmy kolejny koncertowy rok 💪🎶🎤” – napisał Mezo pod fotografią z której wynika, że raper wystąpił przed sporą grupą słuchaczy. Niektórzy jak się okazuje twierdzą, że na koncert rapera przyszło zaledwie 8 osób.

“Koncert Mezo. Sold out, 8 biletów” – czytamy pod zdjęciem zamieszczonym na jednym z facebookowych profili. “Niech was nie zmyli, że jest tam 13 osób. Pozostała piątka miała ochroniarza w rodzinie” – czytamy w dalszym opisie.

W obronie rapera błyskawicznie stanęli wierni fani. “Tylko, że to próba, a na jego Instagramie macie prawdziwą fotę z koncertu, Jego zdjęcie z Instagrama ukazuje trochę więcej osób, To jest koncert w ramach WOŚP, grał w szczytnym celu” – alarmują Internauci w komentarzach.

Jak widać prawdopodobnie poniższe zdjęcie to mały żart. Co myślicie o tym? Ktoś był z Was na koncercie w Wyszkowie, kiedy to Mezo wystąpił na scenie?

▸ Przeczytaj również:  Justin Bieber z nowym animowanym teledyskiem! Tak promuje Drew House!

Koncert Mezo.Soldout, 8 biletów.

Opublikowany przez Hype Poniedziałek, 13 stycznia 2020

Przypomnijmy, dyskografię rapera zamyka album zatytułowany „Życiówka” wydany 23 marca 2017 roku. W kwietniu 2019 roku wraz z Doniem wydał singiel pt. “Wers Rewers”.

Mezo, Doniu – Wers Rewers
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie