Nicki Minaj: pierwszy koncert w Polsce i gorący singiel z Arianą Grande

Ariana Grande Nicki Minaj: pierwszy koncert w Polsce i gorący singiel z Arianą Grande
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Najnowszy singiel Nicki Minaj, zatytułowany „Bed”, ujrzy światło dzienne już w najbliższy czwartek. Gościnnie w utworze pojawia się Ariana Grande.

Informacja o nowym kawałku zbiegła się z ogłoszeniem trasy koncertowej, w ramach której Nicki Minaj po raz pierwszy odwiedzi Polskę. Będzie jej towarzyszył słynny raper Future. Spektakularną amerykańską produkcję koncertową będzie można zobaczyć 24 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

10 sierpnia ukaże się nowy album Nicki Minaj zatytułowany „Queen”. Już teraz można posłuchać odsłony z tego krążka, utworu „Rich Sex” feat. Lil Wayne. Kawałek spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony mediów.

Jednocześnie artystka zapowiedziała czwartkową premierą kolejnej piosenki, tym razem z gościnnym udziałem Ariany Grande. Kawałek „Bed” zadebiutuje 14 czerwca.

Koncert Nicki Minaj i Future odbędzie się 24 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. Sprzedaż biletów rozpoczyna się w piątek, 15 czerwca, o godzinie 10:00 poprzez strony: bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całej Polski.

Do sprzedaży trafią również pakiety VIP, których ilość jest ograniczona. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

▸ Przeczytaj także: Polscy kibice w teledysku do hymnu mistrzostw świata Russia 2018

https://www.youtube.com/watch?v=ZpFY4AzYYVw

zespoły weselne
anatomia sukcesu

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!