MUZOTAKTPolecamyVarius Manx & Kasia Stankiewicz oddycha na zawodach Ironman

Varius Manx & Kasia Stankiewicz oddycha na zawodach Ironman
V

REKLAMA
REKLAMA

Grupa Varius Manx & Kasia Stankiewicz opublikowali teledysk do piosenki “Breath”.

Kasia Stankiewicz pod okiem trenera szykuje formę na start w Enea Ironman 70.3 Gdynia, a równolegle wraz z zespołem Varius Manx nagrała triathlonowy hymn i teledysk do utworu “Breath”.

REKLAMA

Utwór znajduje się również na płycie “Ent”, która ukazała się 13 kwietnia 2018 r.

– Muzyka daje mi energię, emocje, motywuje mnie do działania tak samo jak sport – mówi Kasia Stankiewicz, wokalistka Varius Manx.

– Start w Enea Ironman 70.3 Gdynia to dla mnie ogromne wyzwanie, głównie z tego powodu, że przygotowania zaczęłam kompletnie od zera. Sport pokazał mi jaki ogromny mam zapas sił, o posiadaniu których nie miałam pojęcia.

– Ważne aby cały czas działać, mieć wyznaczony cel i zmierzać do niego niezależnie od podszeptów świata zewnętrznego – mówi Kasia Stankiewicz, która jest autorką tekstu. Nawołuje tym samym aby nie poddawać się i walczyć z własnymi słabościami oraz od najmłodszych lat z determinacją rozwijać swoje pasje.

Wokalistka od początku roku przygotowuje się do swojego triathlonowego debiutu. Pod okiem trenera szkoli technikę pływacką i buduje wytrzymałość biegową i kolarską. Wszystko po to, by 4 sierpnia w Gdyni, w ramach imprez towarzyszących głównym zawodom, ukończyć wyścig na dystansie sprinterskim. Na zawodników biorących udział w sprincie czeka 750 metrów pływania, 20 kilometrów etapu kolarskiego i 5 kilometrów biegu.

▸ Przeczytaj także: Taylor Swift dostała bukiet róż od wyjątkowych fanów (ZDJĘCIE)

zespoły weselne
anatomia sukcesu

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA