Jarek Wist prezentuje nowy teledysk do utworu “Notte”

Autorem klipu jest Michał Braum, nominowany do nagrody Fryderyka 2015 za scenariusz i reżyserię teledysków Artura Rojka, twórca wielu klipów, m.in. Zakopower i LemON.

Notte to trzeci teledysk Jarka Wista wyreżyserowany przez M. Brauma, wcześniej artyści pracowali na planie Jak mam zapomnieć zwiastującego płytę Na swojej skórze oraz Jest zapisane jeszcze z poprzedniej płyty o tym samym tytule.

Notte to szczególny singiel – skomponowany i napisany przez Jarka, najbardziej intymny. Nie bez powodu jest opatrzony niepolskim tytułem – z włoskiego notte oznacza noc, łącząc tym samym najbardziej inspirujące dla Wista język i porę. Skąd ten wybór?

Wokalista sam mówi: „W nocy stajemy przed samymi sobą: są momenty, gdy mierzymy się z lękami i tym, co nam odbiera oddech. Noc to często czas, w którym drogi stają się bardziej widoczne, a oczy szklą się od prawdy. Nocą, kiedy ciała śpią, nasze dusze walczą o życie”.

Takie właśnie sensy i nastroje oddaje teledysk – pełny niepokoju, gęsty od emocji, dostrzegalnie autentyczny. Doskonale oddaje idee powstania płyty – jest odczuwalny „na swojej skórze”.

ZOBACZ TELEDYSK
JAREK WIST – NOTTE

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!