LANY z nowym singlem. Czekanie na drugą płytę dawno nie było tak ekscytujące!

LANY prezentuje nowy singiel „Thru These Tears”.

Lany
Lany fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

To pierwszy utwór zapowiadający drugi album tria, „Malibu Nights”, którego premiera jest zaplanowana jeszcze na ten rok. „Thru These Tears” to euforyczny hymn, który reprezentuje odważny krok Paula, Lesa i Jake’a w kierunku uzależniających hooków oraz szczerych emocji w piosenkach. Najnowszy singiel był punktem wyjścia do kolejnych kawałków z nowej płyty.

– Z jednej strony to bardzo dołujący kawałek, ale też dający nadzieję i nutę optymizmu – mówi frontman LANY, Paul Jason Klein.

Ostatnie 12 miesięcy były dla LANY bardzo intensywnie. Zespół wystąpił m.in. na głównej scenie Coachelli czy na Governor’s Ball – po tym występie dziennikarze „Rolling Stone” określili muzyków najlepszą formacją koncertową festiwalu.

„Thru These Tears” narodziło się w wyjątkowych okolicznościach. Tuż po trasie promującej debiutancki album, lider LANY postanowił w 50 dni (!) stworzyć materiał na nową płytę. Paul potraktował to jako formę terapii i oczyszczenia. Muzykowi udało się napisać album od A do Z. Następnie zaprosił kolegów z zespołu na nagrania. Produkcja rozpoczęła się w maju.

W trakcie sesji muzycy LANY najchętniej wracali właśnie do „Thru These Tears”.

– To owoc naszej wielkiej pasji do muzyki. Udało się i jestem z tego kawałka bardzo dumny – mówi Paul. Nowy singiel jest deklaracją wizji zespołu, w której piosenki odpowiadają wielkim ambicjom poszczególnych członków zespołu. Popowy banger z wrażliwą duszą – taki właśnie jest „Thru These Tears” LANY.

▸ Przeczytaj również: Rekordowy teledysk Guns N’ Roses

zespoły weselne