Piękna melodia, niezwykła emocjonalność i pięciooktawowy głos – Paulla powraca ze swoim nowym singlem “Kocham Cię dalej”.

Nostalgiczność i niewiarygodny klimat to coś,co wyróżnia utwory Paulli i czyni je wyjątkowymi. “Kocham Cię dalej” to idealna propozycja na jesienne wieczory spędzone we dwoje.

Ten rok jest dla Paulli bardzo pracowity. Zagrała trasę koncertową z gwiazdą światowego formatu – Garou, wystąpiła w “Tańcu z gwiazdami” i na licznych plenerowych koncertach. Jednak najwięcej czasu zajęła jej praca w studio nad nową płytą:

Płyta będzie bardzo emocjonalna – innej sobie nie wyobrażam! Będzie zgodna z tym, co gra w mojej duszy i w moim sercu. Ufam, że słuchacze odnajdą w niej prawdę i starą, dobrą Paullę – śmieje się wokalistka.

Najnowszy singiel “Kocham Cie dalej” (Paulla) to kompozycja wieloletniego przyjaciela Artystki – Michała Kacprzaka. Jemu zawdzięczamy idealne połączenie ballady z nowoczesnym brzmieniem.

To piosenka dla wszystkich, którzy choć raz w życiu zostali sam na sam ze swoją samotnością… Opowiada smutną historię rozstania i kobiecych przemyśleń w chwili, w której opadają już największe emocje. Wtedy świat znów zaczyna biec swoim rytmem, tylko gdzieś na dnie serca pozostaje pustka – dodaje Paulla.

Teledysk do “Kocham Cię dalej” ukazuje nowe oblicze Paulli. Artystka podkreśla, że idzie z duchem czasu, zostawiając to, co najlepsze w niej i jej piosenkach.

ZOBACZ TELEDYSK
PAULLA – KOCHAM CIĘ DALEJ

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!