Mandaryna zaśpiewała na festiwalu w Ostródzie (WIDEO)

Mandaryna powróciła na scenę! Piosenkarka wystąpiła w Ostródzie. Jak Wam się podoba występ?

Mandaryna (40 l.) wystąpiła na XXIII Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej, który odbył się 27 i 28 lipca w Ostródzie.

Swój występ rozpoczęła od wykonania utworu pt. “Good Dog Bad Dog”. Tłum fanów szalał pod sceną.

Piosenkarka pojawiła się na scenie wśród tancerzy tworząc niesamowite show. Gwiazda zaśpiewała także znane wszystkim single “Ev’ry Night”, “Here I Go Again” oraz przeróbkę “You Give Love A Bad Name”.

Warto wspomnieć, że krótko przed występem Marta Wiśniewska wyznała, że szykuje niespodziankę dla swoich fanów w formie nowego singla. Czekamy z niecierpliwością.

Przypomnijmy, że szerszej publiczności Mandaryna dała się pierwszy raz poznać jako tancerka grupy Ich Troje i partnerka lidera zespołu, Michała Wiśniewskiego.

W 2004 roku rozpoczęła solową karierę muzyczną. Wydała cover utworu „Here I Go Again” z repertuaru Whitesnake. Jej dwie pierwsze płyty, “Mandaryna.com” i “Mandarynkowy sen”, spotkały się z sukcesem komercyjnym w Polsce. Drugi album trafił na pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się płyt w kraju. Na albumie znalazła się m. in. dyskotekowa wersja „You Give Love a Bad Name” zespołu Bon Jovi, wydana jako kolejny singel.

▸ Przeczytaj również: Demi Lovato w stanie stabilnym, ale odwołuje koncerty

Wielki powrót Mandaryny!

zespoły weselne