14.000 serc bije tutaj! Polish Hip-Hop Płock 2018

Na kilka godzin godzin przed zakończeniem imprezy sprzedano wszystkie bilety

Polish Hip-Hop Festival
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Największy polski festiwal hip-hopowy właśnie dobiegł końca. Z dumą możemy poinformować, że tegoroczna impreza była rekordowa pod każdym względem. Była to największa edycja w historii Polish Hip-Hop Festival.

Polish Hip-Hop Festival 2018 gościł aż 14.000 uczestników. Dzięki takiej liczbie płocki festiwal znalazł w czołówce hip-hopowych imprez w tej części Europy.

Rekordowe frekwencje były na wielu koncertach. Występami, które budziły największe zainteresowanie były koncerty takich wykonawców, jak Quebonafide, Pezet i Małolat, Paluch, KęKę, Smolasty, Guzior, PLK, Białas i Bedoes oraz O.S.T.R.

Doskonały wynik osiągnęliśmy także dzień przed festiwalem, podczas czwartkowej imprezy, na którą wstęp był wolny.

Wystąpili tam m.in. Pokahontaz, donGURALesko i Włodi. Wspólnie z artystami śpiewało kilka tysięcy osób. Zwycięzcą VII edycji Płockiej Bitwy Freestyle’owej został Filipek, który w finale pokonał Milana.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim partnerom, którzy przyczynili się do zorganizowania tej wyjątkowej edycji Polish Hip-Hop Festival Płock 2018. Dziękujemy miastu Płock, gospodarzowi wydarzenia, Płockiemu Ośrodkowi Kultury i Sztuki i wszystkim naszym sponsorom.

Już zaczynamy pracę nad kolejną edycją Polish Hip-Hop Festival. Do zobaczenia na siódmej edycji w 2019 roku – organizatorzy festiwalu.

▸ Przeczytaj również: Fall Out Boy przerabiają wielki przebój Ariana Grande (WIDEO)

#polishhiphopfestival #polishiphopfestival #plhhf #phhf #plock #płock #2k18 #elo

A post shared by Polish Hip-Hop Festival (@polishhiphopfestival) on

zespoły weselne