Oto 5 ulubionych piosenek Pete’a Davidsona z nowej płyty Ariana Grande

Ariana Grande i Pete Davison już się zaręczyli.
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Ariana Grande poprosiła, by jej chłopak, Pete Davidson wymienił pięć ulubionych piosenek z jej nowego albumu “Sweetener”. W filmiku poniżej można zobaczyć, że ulubione kompozycje Pete’a Davidsona to “God Is a Woman”, “Pete Davidson” (no tak), “R.E.M”, “Sweetener” oraz “Better Off”.

Ariana Grande kilka dni temu postanowiła zmienić tytuł jednej z piosenek na nowym albumie “Sweetener”, który ukaże się 17 sierpnia. Zamiast kompozycji “Pete” fani dostaną teraz piosenkę “Pete Davidson”. Oto co powiedziała wokalistka, gdy jeden z fanów zapytał ją o powody tej zmiany.

– Kocham jego nazwisko i kocham jego – napisała Ariana Grande. – Muzyka nie przemija. Muzyka przeżyje tatuaże, pamieć, nas samych. Chciałam więc w ten sposób zostawić ślad mojej miłości.

Ariana Grande nowa płyta

Przypomnijmy, że w piątek na rynku pojawi się nowy krążek Grande zatytułowany “Sweetener”. Na krążek trafi 15 utworów, w tym m.in. singiel „No Tears Left To Cry”, który okupuje szczyty list przebojów na całym świecie, wyprodukowany przez Pharrella utwór „The Light Is Coming” z Nicki Minaj oraz duet z Missy Elliott. Na albumie nie zabraknie też ostatniego singla “God is a woman”. “Sweetener” to czwarty album w karierze Ariany Grande.

Lista utworów Sweetener – Ariana Grande:

1. Raindrops
2. Blazed (feat.Pharrell Williams)
3. The Light Is Coming (feat. Nicki Minaj)
4. R.E.M
5. God Is a Woman
6. Sweetener
7. Successful
8. Everytime
9. Breathin
10. No Tears Left to Cry
11. Borderline (feat. Missy Elliott)
12. Better Off
13. Goodnight N Go
14. Pete Davidson
15. Get Well Soon

Ariana Grande niedawno dostała od Pete’a Davidsona zaręczynowy pierścionek za niemal 100 tysięcy dolarów. Pierścionek został wykonany na zamówienie przez Grega Yunę, nowojorskiego jubilera znanego jako Mr. Flawless. Pierścionek został zrobiony z platyny. Wielkość diamentu to 3,03 karata. Przypomnijmy, że para spotyka się od połowy maja.

Ariana Grande nie tak dawno rozstała się z Makiem Millerem. Pete Davidson zakończył dłuższy związek z aktorką Cazzie David.

Pete Davidson poza regularnymi występami w “Saturday Night Live” ma także na koncie film “Wykolejona “.

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji Disneya. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem “Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem “Problem” zestaw “My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Jej trzeci album, “Dangerous Woman”, miał premierę w maju 2016 roku. Gwiazda nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu “Piękna i bestia”.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

zespoły weselne