MUZOTAKTNEWSYGwiazdyChance the Rapper i Kanye West pracują w Chicago

Chance the Rapper i Kanye West pracują w Chicago
C

REKLAMA
REKLAMA

Kanye West przyjechał do Chicago, by pracować nad wspólną płytą z Chance the Rapper. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

– Przyjechałem do domu (Kanye West urodził się w Chicago), by pracować z Chance’em (Chance the Rapper) nad nowym albumem – mówił Kanye w wywiadzie radiowym.

REKLAMA

Kilka godzin później pojawiła się wspólna fotografia ze studia Kanye Westa, Chance the Rappera oraz producenta Zaytovena.

Pod koniec maja 2015 roku ukazała się płyta “Surf” zrealizowana pod szyldem Donnie Trumpet & The Social Experiment na której udziela się Chance the Rapper. Samodzielny dorobek Chancelora Bennetta ukrywającego się pod pseudonimem Chance the Rapper zamyka mikstejp “Coloring Book” z maja 2016 roku.

▸ Przeczytaj również: Najbardziej dochodowa trasa Taylor Swift (ZDJĘCIA)

Kanye West to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów. Jego płyty rozeszły się w nakładzie 32 milionów egzemplarzy, a w formacie cyfrowym ściągnięto je 100 milionów razy.

Zdobył ponad 20 statuetek Grammy. Magazyn “Time” dwukrotnie zamieścił go na liście “100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie” – w 2005 i 2015 roku. Amerykanin nie boi się kontrowersji i chętnie łączy muzykę ze sztuką. Jego ósmy krążek to “ye” z czerwca 2018 roku.

▸ Przeczytaj również: Lady Gaga naga! W sieci zawrzało (ZDJĘCIA)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA