Justin Bieber i Hailey Baldwin już po ślubie?

Justin Bieber i Hailey Baldwin jeszcze nie są małżeństwem! W sieci pojawiły się informacje o tym, że para wzięła ślub w Nowym Jorku.

W kilku portalach pojawiły się informacje o tym, że Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli ślub. Ceremonia w tajemnicy odbyła się wczoraj w Nowym Jorku. Informacjom zaprzeczyła jednak sama zainteresowana.

– Rozumiem te spekulacje, ale jeszcze nie zostałam mężatką – napisała Hailey Baldwin.

▸ Przeczytaj również: Bardzo niegrzeczna Mariah Carey! Aż kipi seksem (WIDEO)

Justin Bieber i Hailey Baldwin

Justin Bieber zapewnia, że w jego w najbliższych planach jest tylko jedna sprawa: ślub. Wokalista został niedawno zaczepiony przez paparazzi, który zapytał Biebera jakie są jego plany. Artysta odpowiedział, że małżeństwo. Zapytany kto jest wybranką, wskazał na towarzyszącą mu Hailey Baldwin.

24-letni wokalista oświadczył się 21-letniej modelce na Bahamach. Justin Bieber i Hailey Baldwin znają się do dłuższego czasu, ale ostatnio media nie pisały zbyt wiele na temat romansu pary, więc informacja ta była nieco zaskakująca.

Hailey Baldwin jest córką aktora Stephena Baldwina i bratanicą Aleca Baldwina. Niedawno pojawiła się w filmie “Ocean’s 8”.

Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu. Już w 2011 roku “Forbes” umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. W listopadzie 2016 Kanadyjczyk gościł w Krakowie. Jego ostatni album “Purpose” miał premierę 13 listopada 2015 roku.

Wokalista ma na koncie kilka epizodycznych ról w filmach. Ostatnio zagrał w komedii “Killing Hasselhoff”.

▸ Przeczytaj również: Sara Boruc-Mannei prezentuje kolejny singiel (WIDEO)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie