MUZOTAKTTeledyskiSara Boruc-Mannei prezentuje kolejny singiel (WIDEO)

Sara Boruc-Mannei prezentuje kolejny singiel (WIDEO)
S

„Juice” to doskonała kontynuacja muzycznej zapowiedzi treści albumu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Sara Boruc-Mannei prezentuje nowy singiel! „Juice” to drugi, po ciepło przyjętym „Łapię tlen”, singiel promujący debiutancką płytę artystki „LoVe on your own”.

Sara Boruc-Mannei powraca z drugim singlem z debiutanckiej płyty. Wydawnictwo ujrzało światło dzienne 31.08 i znalazło się na nim 13 wyjątkowych utworów utrzymanych w klimacie dojrzałego, kobiecego R’n’B.

REKLAMA

Na płycie znalazł się także jeden zaskakujący duet z…. mężem Artystki – Arturem Borucem! Małżeństwo wykonało wspólnie cover utworu „Pink skies” zespołu LANY. Utwory z płyty powstawały w studiach w Londynie i Warszawie, a zdjęcie okładkowe powstało w studiu graficznym w Australii!

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande: Biskup przeprasza za dotykanie biustu gwiazdy i żarty z jej nazwiska

Materiały promocyjne partnera

„Juice” to doskonała kontynuacja muzycznej zapowiedzi treści albumu. Po spokojnym, sensualnym klipie do „Łapię tlen” Sara prezentuje jasny, ciepły i pozytywny klip do tanecznego utworu, jakim jest „Juice”. Elementem łączącym zarówno single, jak i pozostałe utwory na płycie jest 100% kobiecości i produkcja na światowym poziomie.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus i Liam Hemsworth: Ich związek ma się dobrze! (ZDJĘCIA)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA