Kanye West i Lil Pump przeszli do historii

Wspólny singel Kanye Westa i Lil Pumpa “I Love It” okazał się najlepszym debiutem hip-hopowego teledysku na YouTube.

Kanye West i Lil Pump przeszli do historii. W pierwszym tygodniu od premiery artyści zgromadzili 76 milionów wyświetleń, bijąc rekord ustanowiony wcześniej przez Childish Gambino z “This Is America”.

Teledysk do “I Love It” z miejsca stał się wiralową sensacją. Zainspirował #ILoveItChallenge, memy i parodię przygotowaną przez Jamesa Cordena.

Kawałek ma już ponad 115 milionów streamów na świecie i pozostaje numerem 1 w Spotify, Apple Music czy YouTube. Kanye West i Lil Pump wykonają utwór w premierowym odcinku nowego sezonu “Saturday Night Live”.

Klip do piosenki “I Love It” pojawił się podczas rozgania Pornhub Awards. Ma to o tyle związek z Kanye Westem, że raper został dyrektorem artystycznym imprezy. W teledysku występuje też amerykańska aktorka Adele Givens.

▸ Przeczytaj również: Bardzo niegrzeczna Mariah Carey! Aż kipi seksem (WIDEO)

Kanye West ostatnio chwalił się, że ogląda Pornhub, co jak widać miało wpływa na jego życie. Podczas rozdania Pornhub Awards wystąpiła także Teyana Taylor.

Kanye West to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów. Jego płyty rozeszły się w nakładzie 32 milionów egzemplarzy, a w formacie cyfrowym ściągnięto je 100 milionów razy. Zdobył ponad 20 statuetek Grammy. Magazyn “Time” dwukrotnie zamieścił go na liście “100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie” – w 2005 i 2015 roku. Amerykanin nie boi się kontrowersji i chętnie łączy muzykę ze sztuką. Jego ósmy krążek to “ye” z czerwca 2018 roku.

▸ Przeczytaj również: Sara Boruc-Mannei prezentuje kolejny singiel (WIDEO)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie