Bonnie Tyler wystąpi w katowickim Spodku!

Bonnie Tyler zaśpiewała
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
Oceń jako pierwszy!

Z okazji 40-lecia przeboju “It’s a Heartache” 20 października w katowickim Spodku zaśpiewa wokalistka Bonnie Tyler.

Kiedy równo 40 lat temu Jej pierwszy wielki hit – „It’s a Heartache” przebojem wkradł się do pierwszej trójki amerykańskiego notowania Billboardu, cały muzyczny świat wiedział, że ma do czynienia z przyszłą wielką gwiazdą estrady. A był to dopiero początek wspaniałej kariery walijskiej artystki, której pierwsza płyta osiągnęła wielki sukces nie tylko w jej rodzimym kraju, ale podbiła również Amerykę i Wielką Brytanię!

Publiczność szybko pokochała jej mocny, lekko zachrypnięty głos, a rynek muzyczny okrzyknął Ją kobiecym odpowiednikiem Roda Stewarta.

W 1983 ukazał się utwór „Total Eclipse of the heart”, który do dziś jest jednym z najlepiej sprzedających się singli wszech czasów. Rok później kolejny hit Bonnie – „Holding out for a hero” trafił na ścieżkę dźwiękową do filmu „Footloose”, która do dziś nosi miano kultowej.

Oprócz swoich piosenek, Bonnie Tyler brała na warsztat również utwory innych wykonawców, które do dziś często wykonuje na swoich koncertach, m.in.: „Have You Ever Seen the Rain” Creedence Clearwater Revival, „To Love Somebody” Bee Gees, czy „Piece of My Heart” Janis Joplin.

Sama Bonnie Tyler również bywa inspiracją dla innych artystów estrady. Nie każdy wie, że światowy hit „The Best” Tiny Turner, pierwotnie wykonywała właśnie Walijka.

▸ Przeczytaj również: Sara Boruc-Mannei prezentuje kolejny singiel (WIDEO)

Bonnie Tyler ma wielu fanów na całym świecie, z którymi spotka się jesienią by celebrować 40-lecie wydania singla „It’s a Heartache”.

Wspaniałą informacją dla polskich wielbicieli artystki jest fakt, że trasa nie ominie również naszego kraju!

20 października 2018 Bonnie Tyler wystąpi w katowickim „Spodku”.

W bilety (w cenie już od 99 złotych) można zaopatrywać się na stronach: www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.abilet.pl, www.ticketmaster.pl oraz bezpośrednio u organizatora – Impresariatu edma.art (www.edmaart.pl ).

▸ Przeczytaj również: Bardzo niegrzeczna Mariah Carey! Aż kipi seksem (WIDEO)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie