Ed Sheeran śpiewa sto lat dla Bruno Marsa (WIDEO)

Ed Sheeran
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Bruno Mars uroczyście obchodził swoje 33. urodziny.

Ed Sheeran śpiewa sto lat dla Bruno Marsa! Bruno Mars ma urodziny 8 października i właśnie wczoraj na zapleczu Bridgestone Arena w Nashville doszło do małej uroczystości. Happy Birthday zaśpiewał dla jubilata Ed Sheeran.

Brytyjczyk zmodyfikował nieco przyśpiewkę i zamiast “Happy birthday dear Bruno” zaśpiewał “Happy birthday Two-time Super Bowl performing Bruno” (jednym słowem zaznaczył, że Bruno Mars już dwa razy grał w przerwie Super Bowl).

▸ Przeczytaj również: Chris Cornell ma pomnik w Seattle (ZDJĘCIA)

Ewidentnie Bruno Mars był zadowolony, bo od razu zarządził powtórkę.

W marcu 2017 roku Ed Sheeran wydał swój trzeci album – “÷”.

Poprzednia płyta Anglika to “x” z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Największe hity Anglika to “The A Team”, “Sing”, “Thinking Out Loud”. Wokalista gościł też w serialu “Gra o tron”.

Bruno Mars ma na koncie 5 statuetek Grammy i ponad 100 milionów sprzedanych płyt. Zadebiutował w 2010 roku longplayem “Doo-Wops & Hooligans”. Druga płyta Amerykanina to “Unorthodox Jukebox” z grudnia 2012 roku. W listopadzie 2014 roku ukazał się utwór “Uptown Funk” Marka Ronsona z Marsem na wokalu. Najnowszy album Bruno Marsa, “24K Magic”, miał premierę w listopadzie 2016 roku.

▸ Przeczytaj również: Chris Cornell ma pomnik w Seattle (ZDJĘCIA)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie