Pierwsze zwycięstwo zmieniło moje życie – Magdalena Tul w niezwykłym wywiadzie

Magdalena Tul w niezwykłym wywiadzie

„Jesteś gwiazdą” – usłyszała Magdalena Tul od Alana Richa, muzycznego krytyka i swojego autorytetu. Te dwa magiczne słowa i zdobyte dwie główne nagrody – Najlepsza Wokalistka i Najlepszy Utwór – w konkursie Universtalent w Pradze w 2005 roku, to wymarzony początek kariery.

Pierwsze zwycięstwo zmotywowało Magdalenę do szlifowania swojego talentu, i w ten sposób posypały się nagrody w kolejnych ważnych konkursach.

Piosenkarka zdobyła między innymi trzecie miejsce na międzynarodowym festiwalu Unisong w USA w 2007 roku, a w 2011 roku została nominowana oraz wytypowana jako reprezentantka Polski na konkursie Eurowizji 2011 w Dusseldorfie.

Widzowie wciąż pamiętają utwór „Jestem” (który przyniósł Magdalenie nagrodę im. Kate Ryan za największe zaskoczenie Eurowizji, to znaczy utwór, który powinien znaleźć się w finale).

▸ Przeczytaj również: Stoicka piosenka Zaz (posłuchaj singla “Qué vendrá”)

„Pierwsze zwycięstwo” to nazwa kampanii marki Tryumf, w której w formie wywiadów poznajemy dziesięciu bohaterów, którzy inspirują do realizacji swoich marzeń. Jednak bohaterowie nie pozostawiają żadnych złudzeń – medale, statuetki i trofea nie zdobędą się same.

Podstawą każdego sukcesu zawsze są ciężka praca, ambicja i determinacja.

Obejrzyj historię wszechstronnej wokalistki, kompozytorki i autorki, Magdaleny Tul, która opowiada o tym, czym było dla niej pierwsze zwycięstwo.

▸ Przeczytaj również: Chris Cornell ma pomnik w Seattle (ZDJĘCIA)

Magdalena Tul – wszechstronna wokalistka, kompozytorka i autorka. Popularność medialną w Polsce przyniosły jej występy w programie „Jaka to melodia“ oraz start w konkursie Eurowizji 2011 z utworem „Jestem“, którym reprezentowała Polskę. Ma na swoim koncie dwa albumy, V.O.H-Victory of Heart i Brave. Premiera trzeciej płyty przewidziana jest w pierwszej połowie 2018 r.

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie