Eminem na szczycie Empire State Building

Eminem
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Eminem pojawił się w programie Jimmy Kimmel Live by w wyjątkowy sposób wykonać piosenkę “Venom”.

Raper wykonał kompozycję z filmu “Venom” będąc na szczycie Empire State Building. Poniżej można zobaczyć klip oraz także narzekanie mieszkańców Nowego Jorku na hałasy.

▸ Przeczytaj również: Stoicka piosenka Zaz (posłuchaj singla “Qué vendrá”)

Kompozycja “Venom” znana jest z ostatniego album artysty, “Kamikaze”. Trafiła też na soundtrack do filmu.

W obsadzie, poza odtwórcą głównej roli Tomem Hardym, znaleźli się również Michelle Williams, Riz Ahmed, Jenny Slate i Woody Harrelson.

Venom, na co dzień dziennikarz Peter Brock, zyskuje nadludzkie moce dzięki zainfekowaniu pochodzącym z obcej planety mikroorganizmem. Potężny antybohater przyjmuje z czasem rolę obrońcy uciśnionych. Głównym czarnym charakterem w nowej produkcji będzie Carnage. W komiksach jest on pozaziemską istotą, powiązaną z seryjnym zabójcą, Cletusem Kasadym.

Reżyserią filmu “Venom” zajął się Ruben Fleischer (“Zombieland”). Scenariusz napisali Scott Rosenberg (“Jumanji”) i Jeff Pinkner (Niesamowity Spider-Man 2″).

▸ Przeczytaj również: Stoicka piosenka Zaz (posłuchaj singla “Qué vendrá”)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!