Eminem na płycie debiutującej wokalistki!

Eminem
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Jessie Reyez zaprezentowała tracklistę debiutanckiego albumu “Before Love Came To Kill Us”. Wśród gości między innymi Eminem.

Jessie Reyez ujawniła za pośrednictwem posta na Instagramie tracklistę albumu “Before Love Came To Kill Us”, na której trafi m.in. duet z Eminemem. Premiera 27 marca. Czy numer zatytułowany “Coffin” będzie kolejnym singlem?! Czas pokaże.

– Jeśli wydamy to teraz, a świat się skończy, moja sztuka przynajmniej była autentyczna – napisała artystka w oświadczeniu.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Naomi Campbell w kombinezonie na lotnisku. Fani komentują! (ZDJĘCIA)

Niedawno Jessie Reyez była gościem „The Daily Show with Trevor Noah”, w którym opowiedziała o podstawie inspiracji do komponowania: – Kiedy jesteśmy świadomi, że w życiu są wzloty i upadki, czerń i biel, momenty lepsze i gorsze, wtedy nawet smutne piosenki mają w sobie coś radosnego, a miłosne – odrobinę smutku. Wiesz, że miłość nie trwa wiecznie, bo nikt nie wydostaje się z niej cały.

– Mam mieszane uczucia. Zamysłem tego albumu było stworzenie czegoś, co sprawi, że ludzie zaczną myśleć o śmiertelności. Teraz to wszystko wydaje się motywem przewodnim do wydarzeń dziejących się na świecie. Zasięgnęłam języka u kilku osób: ogólnie wszyscy mówią “wydawaj”. Włożyłam w płytę wszystko, nawet raz doprowadziłam do zdjęcia preorderu, aby zmienić kilka rzeczy, bo traktuję ten projekt z pasją i dumą. Nie chodziło mi o zadowolenie wytwórni czy menedżerów, ale moje. Dlatego tak zrobiłam.

Lista utworów na “Before Love Came To Kill Us”:

1. Do You Love Her
2. Dead (Who Are You)
3. Intruders
4. Coffin (Feat. Eminem)
5. Ankles
6. Imported (Feat. 6lack)
7. La Memoria
8. Same Side
9. Roof
10. Dope
11. Kill Us
12. Love In The Dark
13. I Do
14. Figures

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
Wiktoria Gąsiewska o egzaminie na prawo jazdy
Rita Ora nie do poznania! Niezwykła metamorfoza (GORRĄCE ZDJĘCIA)

https://www.instagram.com/p/B92LSZ6Asrw/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading
Jessie Reyez mówi, jak być człowiekiem w miejscach publicznych
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!