Rita Ora: Kaszmirowa piosenka

Tym razem wokalistka śpiewa o jednorazowej przygodzie miłosnej.

Rita Ora - Proud: Nowa piosenka będzie hitem jak Anywhere?
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Rita Ora zaprezentowała piosenkę “Cashmere” z nowego albumu.

Rita Ora z piosenką “Cashmere” zapowiada drugi studyjny album, “Phoenix”, który trafi do fanów 23 listopada 2018 roku.

Wcześniej ukazała się kompozycja “Let You Love Me”.

▸ Przeczytaj również: Little Mix rozbierają się do naga! (WIDEO)

Rita Ora odbyła właśnie trasę koncertową, doczekała się wielkiego przeboju (“Your Song”), zaś liczba odsłuchów jej piosenek w streamingu przekroczyła 1,3 miliarda.

Miała okazję nagrać singla z Aviciim (“Lonely Together”) oraz współpracować z Liamem Paynem w utworze “For You”, który znalazł się na ścieżce do “Nowego oblicza Greya”. Należy też wspomnieć o hymnie kobiet “Girls” nagranym z Cardi B, Bebe Rexhą i Charli XCX. Wszystkie wymienione przeboje z ostatnich miesięcy znajdą się na zapowiedzianej na listopad płycie “Phoenix”.

– Album jest owocem prawdziwej miłości i bardzo mi zależało na tym, aby wszystko na nim było zrobione tak, jak sobie wymarzyłam – mówi Rita Ora.

Rita sprzedała do tej pory 7 milionów singli. Tuzin z nich znalazło się w Top 10 notowań, pięć pokryło się platyną i tyle samo złotem. Debiutancka płyta “Ora” z 2012 roku zdobyła szczyt brytyjskiego notowania i uzyskała na Wyspach status platynowej.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak śpiewa o marzycielce

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie