Natalia Zastępa z The Voice of Poland debiutuje (posłuchaj “Za późno”)

Charakterystyczny, niski wokal Natalii na długo zostaje w głowie.

Natalia Zastępa z The Voice of Poland debiutuje (posłuchaj
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Natalia Zastępa z The Voice of Poland wydała właśnie swój debiutancki singiel pt. „Za późno”.

Natalia Zastępa od najmłodszych lat interesowała się muzyką oraz występowaniem. Wokalistka uczęszczała do szkoły muzycznej, najpierw w klasie wiolonczeli, później doszło pianino.

▸ Przeczytaj również: Marta Gałuszewska powraca z utworem „Givin’ You Up”

W wieku 10 lat wzięła udział w swoim pierwszym konkursie piosenki, który wygrała. Zaprezentowała wówczas utwór „Co mi panie dasz”. W jury zasiadała Elżbieta Zapendowska, która bardzo doceniła Natalię i oznajmiła, że jeśli dziewczyna będzie dalej pracować, osiągnie ogromny sukces. Kiedy Zastępa miała 14 lat, zaczęła uczęszczać na zajęcia do Jazz Centrum w Opolu. W maju 2015 odbył się jej pierwszy recital.

Na początku 2018 widzowie poznali Natalię dzięki udziałowi w „The Voice Kids”. Młoda wokalistka dotarła do finału programu. Udział w muzycznym show zapewnił artystce wiele interesujących muzycznych spotkań. Od wakacji 2018 Natalia kształci się wokalnie w Laboratorium Śpiewu i Mowy we Wrocławiu.

We wrześniu 2018 Natalia Zastępa podjęła decyzję o wzięciu udziału w programie „The Voice of Poland”. Historia lubi się powtarzać: wokalistka znowu dotarła do finału show.

„Za późno”, pierwszy singiel Natalii Zastępy po zakończeniu przygody z „The Voice of Poland”, z jednej strony przywodzi na myśl dokonania najlepszych polskich wokalistek lat 90., z drugiej brzmi wyjątkowo współcześnie. Utwór jest zarazem energetyczny i refleksyjny.

▸ Przeczytaj również: Afromental wracają do “Korzeni”

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!