The Voice Kids: Natalia Zastępa wznosi się i opada w „Lava Lamp”

The Voice Kids: Natalia Zastępa współpracuje z sanah! Posłuchajcie „Niech się stanie”
fot. instagram.com/natalia.zastepa

Finalistka pierwszej edycji programu The Voice Kids oraz finalistka dziewiątej edycji programu The Voice of Poland prezentuje nowy singiel zatytułowany „Lava Lamp”. Najnowszy kawałek, który prezentuje Natalia Zastępa jest jak ostatnie ciepłe dni w coraz mocniej rozkręcającej się jesieni: gdy łapiemy te chwile szczęścia, kiedy jeszcze raz możemy założyć t-shirt z krótkim rękawem, wystawić twarz do słońca, nacieszyć się nim przed kilkoma kolejnymi ciemnymi i zimnymi miesiącami (brrrrr!).

Natalia Zastępa z The Voice Kids po raz kolejny pokazała swój niepowtarzalny wokal! Z pewnością sprawia, że ciepłe chwile zostaną na dłużej. Że uda nam się je zamknąć w pudełku, jak pływającą, tworzącą fascynujące kształty woskową masę z tytułowej „Lava Lamp”.

„Zagrałam va banque i za swoje mam” – śpiewa Natalia Zastępa w refrenie swojego najnowszego singla, który jest muzycznym odpowiednikiem babiego lata. Szybki rachunek sumienia, konieczność powrotu do szarej rzeczywistości, większej odpowiedzialności.

▸ Zobacz także: Viki Gabor nagrała piosenkę promującą film „Wyprawa na Księżyc” Netflix

Sama wokalistka tak opowiada o najnowszym singlu:

Moje życie jest trochę taką lava lamp, składa się z różnych etapów – raz się wznoszę, raz opadam. Denerwuje mnie rutyna i smuci, kiedy pewne etapy życia się kończą, ale wiem, że jeszcze wrócę na górę bogatsza i silniejsza o przeżyte doświadczenia

Wyczekując bardziej beztroskiego czasu, kolejnego pełnego oddechu, zbieramy siły na momenty opadania. A głęboki głos Natalii Zastępy zdecydowanie uprzyjemnia każdą chwilę – zarówno lepszą, jak i gorszą!

▸ Przeczytaj również: Nowy singiel Roxette! To jeden z ostatnich utworów nagranych przed śmiercią wokalistki

Autorami piosenki są Natalia Wrzosińska, Michał Wrzosiński oraz Maciej Zieliński, słowa stworzyli Igor Seider, Natalia Wrzosińska i Małgorsia Jaworska-Woźniak, natomiast za produkcję, realizację i mix odpowiada Maciej Wasio. W produkcję zaangażowani byli również Paweł Krawczyk, Olaf Deriglasoff oraz Radosław Owczarz. Masteringu dokonał Marcin Bors. Do „Lava Lamp” powstało lyric video zrealizowane przez Mariusza Mrotka:

Natalia Zastępa – Lava Lamp

W maju 2020 ukazał się singiel „Rudy”, który sporo namieszał na radiowych listach przebojów, a sam klip obejrzano już ponad 2 mln razy. Fani artystki mogli też posłuchać premierowego utworu „Niech się stanie” oraz duetu z Marcinem Sójką – „Ślady. Jak zostać gwiazdą” – promujący film „Jak zostać gwiazdą” (w kinach od 2 października). Wiele zadziało się też w życiu osobistym wokalistki: Natalia skończyła 18 lat oraz rozpoczęła klasę maturalną.

Podczas tegorocznego festiwalu w Opolu Natalia miała okazję zaprezentować się dwukrotnie na scenie: wykonując singiel „Rudy” w ramach Radiowych Przebojów Roku oraz „Strefę Półcienia” w koncercie poświęconym pamięci Romualda Lipki. Podczas koncertu „Solidarni z Białorusią” Zastępa wykonała jeden z najtrudniejszych utworów z polskiego kanonu: „Dziwny jest ten świat”. W obu przypadkach Natalia została doceniona za interpretację i wykonanie.

Eurowizja 2020: Natalia Zastępa pojedzie na Eurowizję? Piosenkarka zabrała głos!
fot. instagram.com/natalia.zastepa
Natalia Zastępa z The Voice o szkole: "Kosztuje mnie to naprawdę dużo pracy"
fot. instagram.com/natalia.zastepa
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!