Kasia Stankiewicz i Varius Manx znów razem!

Kasia Stankiewicz
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Kasia Stankiewicz była wokalistyką Varius Manx przez 5 lat. Piosenka „Orła cień” przyniosła jej wielką popularność. Przez wiele lat pracowała na swoja karierę solową. Po czternastu latach przerwy Stankiewicz wraca do zespołu?

Kasia Stankiewicz do grupy Roberta Jansona dołączyła w 1996 roku, gdy Anita Lipnicka ówczesna wokalistka zdecydowała się na karierę solową. Pierwszy singiel, który Stankiewicz zaśpiewała z zespołem, „Orła cień” okazał się wielkim hitem, a Stankiewicz ze skromnej dziewczyny z „Szansy na sukces” stała się gwiazdą.

W rozmowie Stankiewicz opowiedziała o ewentualnej reaktywacji zespołu Varius Manx, który przyniósł jej olbrzymią popularność.

Kasia dostała propozycję powrotu do zespołu na czas jubileuszowej trasy koncertowej, zbliża się bowiem 30 lecie zespołu.

– Nie trzeba reaktywować tego zespołu, bo on nadal funkcjonuje w umysłach ludzi – powiedziała wokalistka.

– Minęło sporo czasu od chwili, kiedy byliśmy zmęczeni, że śpiewamy jedną piosenkę, przez wielu tygodni, wiele miesięcy, przez wiele lat. Jest moment na to, żeby podejść do tego od świeżej strony – wyznała.

– Mówię o tym nie bez powodu teraz, bo współprzygotowuję 30-lecie istnienia zespołu. Dostałam propozycję zagrania z nimi kilu koncertów. Jesteśmy w trakcie rozmów, biorę pod uwagę taką możliwość – zdradziła Kasia Stankiewicz.

Wokalistka zaznaczyła, że nie wraca do Varius Manx, a tylko weźmie gościnny udział w urodzinowej trasie koncertowej zespołu, która zaczyna się właśnie od Sylwestra Dwójki.

ZOBACZ TELEDYSK
VARIUS MANX – ORŁA CIEŃ

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!