Elton John: dodatkowa pula biletów w sprzedaży

Elton John: dodatkowa pula biletów w sprzedaży
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Sir Elton John wyruszy w spektakularną, pożegnalną trasę koncertową – ta informacja zelektryzowała miliony fanów artysty na świecie i tysiące jego wielbicieli w Polsce. Wejściówki na koncerty w USA wyprzedały się błyskawicznie, a dziś rusza sprzedaż dodatkowych biletów na jedyny, ostatni koncert genialnego muzyka w Krakowie 4 maja 2019.

Świetna wiadomość dla polskich fanów Eltona Johna!

▸ Przeczytaj również: Katy Perry gra w Final Fantasy (WIDEO)

Dodatkowa pula biletów na jedyny, wyjątkowy koncert w ramach pożegnalnej trasy Farewell Yellow Brick Road właśnie trafiła do sprzedaży! Bilety w sektorze PL3 (miejsca siedzące) można nabyć za pośrednictwem eventim.pl.

Organizatorzy zafundowali fanom prawdziwą niespodziankę – we wrześniu, na osiem miesięcy przed koncertem bilety zostały wyprzedane. Fani jednak nie dawali za wygraną – na oficjalnym fanpage DM Agency pojawiały się zapytania o dodatkową pulę biletów na koncert Eltona Johna w Krakowie.

W styczniu artysta ogłosił, że rezygnuje z koncertowania, a trasa Farewell Yellow Brick Road będzie ostatnią w jego muzycznej karierze. Majowy koncert w TAURON Arenie Kraków będzie jedynym przystankiem artysty w Polsce.

Nie będzie to jednak zwyczajny koncert – Elton John zapowiada niesamowite, audiowizualne show, które zachwyci fanów.

“Nie chcę schodzić ze sceny szlochając – chcę z niej zejść z wielkim hukiem” – oświadczył artysta.

Jego wielbicieli nie trzeba jednak o tym przekonywać. Bilety na pierwsze 60 koncertów w Stanach Zjednoczonych wyprzedały się niemal natychmiast po tym, jak pojawiły się w sprzedaży.

Koncert w Krakowie będzie jednym z ponad 300 przystanków na trasie “Farewell Yellow Brick Road”, która rozpocznie się 8 września 2018, dotrze do wszystkich kontynentów i zakończy się w 2021 roku.

▸ Przeczytaj również: Najpopularniejsze polskie świąteczne piosenki – Top10!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie