Sia zapowiada płytę i musical

Wokalistka powraca i ma niespodziankę dla swoich fanów!

Sia
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Sia wyda w 2019 roku nie tylko nowa płytę, ale także zajmie się realizacją musicalu.

Jak wynika z wpisu na Twitterze Sia w przyszłym roku opublikuje album z nowym materiałem oraz przedstawi fanom musical, do którego napisała piosenki i który wyreżyseruje. 

▸ Przeczytaj również: Britney Spears w Las Vegas (zobacz próby do Britney: Domination)

Choć Sia nie wydała w 2017 roku płyty raczej nie próżnowała.

Nie tylko udzielała się w tercecie LSD z Diplo i Labrinthem, ale też wzięła udziała w pisaniu piosenek do komedii “Kluseczka” z Dolly Parton oraz “Vox Lux” z Natalie Portman.

▸ Przeczytaj również: Azealia Banks ma świąteczną EP-ke “Icy Colors Change”

Sia Furler muzyczną karierę rozpoczynała od wokalnych, gościnnych występów głównie w utworach Zero 7.

Pierwszy własny longplay, “OnlySee”, wydała w 1997 roku. Jednocześnie prowadziła karierę solową i zdobywała uznanie jako autorka piosenek dla innych wykonawców.

Z jej talentu korzystali Beyoncé, Kylie Minogue, Flo Rida czy Rihanna, dla której przygotowała przebój “Diamonds”. Współtworzyła też utwory “Titanium” David Guetta i “Wild Ones” Flo Ridy, w których zresztą również zaśpiewała.

Ważnym momentem w karierze pochodzącej z Adelaide artystki było wydanie płyty “1000 Forms of Fear” (2014), z której pochodził hit “Chandelier”. Jej ostatnie wydawnictwo to “Everyday Is Christmas” z 2017 roku.

▸ Przeczytaj również: Tove Lo dziękuje fanom

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!