Trzy nowe remiksy Darii Zawiałow (“Nie dobiję się do ciebie”)

Singiel "Nie dobiję się do Ciebie" w trzech odsłonach!

Daria Zawiałow
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Daria Zawiałow opublikowała trzy remiksy piosenki “Nie dobiję się do ciebie”. 

Daria Zawiałow zaprezentowała dziś minialbum z 3 remixami, które zwyciężyły w konkursie organizowanym przez serwis 2Track.

Z końcem 2018 roku Daria Zawiałow ogłosiła konkurs na zremixowanie jej najnowszego singla – “Nie dobiję się do Ciebie” zapowiadającego nowy album “Helsinki”. Na platformie 2Track, na której uczestnicy konkursu mogli opublikować swoje prace. Pojawiło się aż 89 autorskich wersji utworu, który w serwisie YouTube odtworzono już blisko milion razy. 

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande powiększyła sobie piersi?! Zobaczcie to zdjęcie!

Daria Zawiałow wspólnie z producentem Michałem Kushem oraz Bogdanem Kondrackim wybrali 3 najciekawsze ich zdaniem propozycje.

Zwycięzcami zostali Mari Papa, Sparco MW oraz LalalaGirl. Producenci wyróżnionych remixów zaproponowali całkowicie nową interpretację singla artystki. Pojawiły się świeże syntezatory i instrumenty perkusyjne. W nowych interpretacjach nie zabrakło również wolniejszych i bardziej nostalgicznych momentów wypełnionych gitarowymi i smyczkowymi brzmieniami.

Utwór “Nie dobije się do ciebie” to zapowiedź nowego rozdziału w karierze artystki.

– Warstwa liryczna opowiada o niestabilnej emocjonalnie dziewczynie, która toczy walkę z samą sobą – tłumaczy Daria Zawiałow. – Podąża za mężczyzną, którego już dawno straciła, który jest dla niej nieosiągalny. Moja bohaterka jest tego świadoma, a mimo to uparcie idzie przed siebie. Jest zamknięta w swoim własnym labiryncie, balansuje pomiędzy rzeczywistością, a tym co nie istnieje naprawdę. 

Premierę najnowszego krążka Darii Zawiałow zapowiedziano na wiosnę 2019 roku. Album uświetni trasa koncertowa “Helsinki Tour”, którą zaplanowano w 16 miastach w całej Polsce.

▸ Przeczytaj również: Na Wspólnej: Wpadka w serialu! Internauci zauważyli dziwne…

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie