Antonina Krzysztoń wydała nowy album zatytułowany Kolędy Antoniny Krzysztoń ukazał się 13 listopada.

Płyta zawiera dziesięć kolęd i trzy ballady “przykolędowe”. Materiał powstawał na przestrzeni kilku lat. Kolędy przychodziły do mnie, co Święta. Czasem jedna, czasem dwie.

Mogę powiedzieć, że nie planowałam tej płyty i w pewnym sensie sama się zaplanowała – mówi o wydawnictwie autorka. Dzieliliśmy się tym, co w nas najlepsze, płyta była nagrywana w przyjaźni i wielkim skupieniu.

Myślę, że można jej słuchać przez cały rok – już po nagraniu pierwszej mojej płyty kolędowej docierały do mnie informacje od słuchaczy, że myślą podobnie – takimi słowami sens albumu opisuje Antonina Krzysztoń.

Nagrania zostały zrealizowane w należącym do Wojciecha Czerna Analogowym Studiu Rogalów, co dodało dodatkowego smaku i brzmienia. Całość została nagrana na ‘sto procent’, nic nie było poprawiane i strojone, dzięki czemu słuchacze będą mogli poczuć klimat, jaki towarzyszył muzykom w trakcie nagrań.

Myśleliśmy o was, więc w pewnym sensie tak jest! – dodaje artystka, która album dedykuje rodzinom w trudnościach, przeżywającym kryzysy.

POSŁUCHAJ KOLĘDY
ANTONINA KRZYSZTOŃ – PANNA CZYSTA

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!