MUZOTAKTNEWSYFilmMargaret nagrała piosenkę do filmu "Całe szczęście"

Margaret nagrała piosenkę do filmu „Całe szczęście”
M

REKLAMA
REKLAMA

W sieci pojawił się zwiastun komedii romantycznej „Całe szczęście”. Zobaczcie zwiastun produkcji na MUZOTAKT.pl, w której usłyszymy Margaret.

„Całe szczęście” to filmowy debiut Margaret, która specjalnie do filmu napisała piosenkę. Nowa komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie pojawi się w kinach 8 marca. 

Czy przebojowa gwiazda z wielkiego miasta i onieśmielony jej urokiem muzyk z filharmonii odnajdą „Całe szczęście”? Co przyniesie im nieprzypadkowe spotkanie z przeznaczeniem?

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Cardi B i City Girls urządzają zawody w…

Twórcy takich hitów jak „Listy do M.” czy „Podatek od miłości” zaprosili do współpracy specjalistę od komedii Tomasza Koneckiego, reżysera takich hitów jak „Listy do M. 3”, „Testosteron” i ” Lejdis „.

W filmie „Całe szczęście” Romie Gąsiorowskiej i Piotrowi Adamczykowi towarzyszą:

Joanna Liszowska , Marieta Żukowska, Izabela Dąbrowska, Maks Balcerowski, Jacek Borusiński, Joachim Lamża i Tomasz Sapryk.

– W filmie „Całe szczęście” gram Martę Potocką. Moja bohaterka jest trenerką fitness, ikoną. Cała Polska ogląda jej program w telewizji. Ludzie naśladują ją, jej życie motywuje nie tylko kobiety, ale też mężczyzn. Bardzo się ucieszyłam z tego, że dostałam tę propozycję, ponieważ podejście do życia mojej bohaterki jest mi bardzo bliskie. Podobnie jak ona przekraczam granice, dbam o to, żeby myśleć pozytywnie, jestem też wytrzymała, psychicznie i fizycznie – mówi Roma Gąsiorowska.

Przygotowując się do roli gwiazdy fitness, aktorka była pod okiem specjalistów z Centrum Sportu i Dietetyki Anny Lewandowskiej – Healthy Center by Ann – w tym dietetyczki Alicji Krajowskiej oraz głównego trenera centrum Kuby Głąba, mistrza Polski w fitnessie sylwetkowym . 

– Film „Całe szczęście” poza wzruszeniami i humorem da widzom szansę, by zajrzeć za kulisy show-biznesu – mówi odtwórca głównej roli Piotr Adamczyk.

– W życiu mojego bohatera Roberta i jego syna pojawia się bowiem gwiazda ze świata mediów. Jest nią Marta Potocka grana przez Romę Gąsiorowską. Marta to guru fitnessu, która inspiruje ćwiczących z nią ludzi. Jej popularność wykracza poza sport – ma swój program w telewizji, pisze książki. Wywraca życie Roberta do góry nogami. 

▸ Przeczytaj również: Chance the Rapper nowym członkiem Backstreet Boys. Fani…

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA