Selena Gomez: To z tego powodu unika Justina Biebera!

Selena Gomez i Justin Bieber utracona miłość na zawsze
fot. Instagram @hipstaworldminds

Selena Gomez zmienia swoje całe otoczenie czy tylko unika Justina Biebera? Gwiazda szuka obecnie nowych sposobów na poprawę swojego zdrowia, a to obejmuje unikanie potencjalnie toksycznych przyjaciół.

Selena Gomez (26 l.) i Justin Bieber (24 l.) rozstali się na początku 2018 roku. Fani nie spodziewali się, że to prawdziwy koniec ich związku. Teraz, gdy Justin Bieber poślubił Hailey Baldwin wszystko jest jasne!

Piosenkarka obwinia Justina za lęki i stan depresji?! Bynajmniej totalnie odcięła się od niego. Do tego stopnia, że nawet nie odbiera telefonów.

▸ Przeczytaj również: Paris Jackson: Zobacz PÓŁNAGIE zdjęcia!!!

Selena Gomez ma żal do Justina Biebera?

Jak donoszą znajomi z kręgu, Sel uczy się nowego życia. Tym samym postanowiła zgonie z zaleceniami odciąć się od wszystkich osób, którzy negatywnie wpłynęły na jej życie. Na tej liście znalazł się też właśnie Justin Bieber!

“Selena koncentruje się teraz wyłącznie na zdrowiu fizycznym i psychicznym” – czytamy.

“Ona już nie patrzy tylko na leki, które wyleczą ją z tocznia. To obejmuje bardziej holistyczne podejście do całokształtu zdrowia.”

Innym sposobem, w jaki Gomez poprawia swoje zdrowie, to ćwiczenia przez 30 minut każdego dnia i unikanie Biebera, z którym spotykała się od 2010 roku.

“Unika też ludzi, którzy ją doprowadzili w przeszłości do takiego stanu- tak jak jej ex, Justin Bieber” – donosi źródło.

Wydaje się, że decyzja przynosi korzyść piosenkarce i jest stan zdrowia jest coraz lepszy. Terapia przyniosła pozytywne strony. “Selena podejmuje skromniejsze podejście do życia i wydaje się, że to działa – nikt nigdy wcześniej nie widział, by wyglądała lepiej” – czytamy.

Niestety dla Gomeza, może nie być to łatwe, aby szybko zapomniała o chwilach spędzonych z Justinem. Myślicie, że wokalistka jest teraz szczęśliwa?

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus znów szokuje! Jej nowy tatuaż jest…

Selena Gomez imprezuje na dachu (WIDEO)
Selena Gomez i Justin Bieber to najgorętsza para tego roku!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

▸ Subskrybuj nasze wiadomości!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie