MUZOTAKTNEWSYHotPlotaSelena Gomez pokazała jak mieszka na kwarantannie i nagrywa nowe piosenki (WIDEO)

Selena Gomez pokazała jak mieszka na kwarantannie i nagrywa nowe piosenki (WIDEO)
S

REKLAMA
REKLAMA

Selena Gomez we współpracy z Instagramem przygotowała wyjątkowy materiał wideo, który pozwala przyjrzeć się bliżej jej luksusowej willi w Los Angeles. Przy okazji gwiazda tłumaczy, jak sobie radzi podczas kwarantanny. Piosenkarka pokazała też domowe studio nagrań oraz uroczego psa o imieniu Daisy.

W trzy minutowym filmie, jaki ukazał się właśnie na Instagramie, Selena Gomez szczerze wyjaśnia, w jaki sposób należy zadbać o swoje zdrowie psychiczne podczas dystansu społecznego. Warto dodać, że w Los Angeles, gdzie piosenkarka spędza kwarantannę wprowadzono wiele surowych obostrzeń ze względu na pandemię koronawirusa. W mieście obowiązuje nakaz pozostawania w domach, a wychodzić można tylko w wyjątkowych sytuacjach, np. w celu uzupełnienia zapasów spożywczych.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo w kusej bieliźnie. Opadły nam szczęki! Jej kadry zachwyciły nie tylko fanów z Polski!

Bądź pozytywny z Seleną Gomez ✨

Myślę, że teraz ważniejsze niż kiedykolwiek jest mówienie o zdrowiu psychicznym, które dla mnie jest bardzo osobiste – mówi na wstępie wokalistka. 

Proszę was poświęćcie mi chwilę uwagi, a Ja pokażę wam niektóre rzeczy, które pomagają mi zachować pozytywne nastawienie w tym trudnym czasie… chcę sprawdzić, czy coś z was rezonuje – mówi Selena Gomez.

REKLAMA

Selena Gomez zabrała użytkowników „za kulisy” codziennie życia – omawiając, co robi, aby zachować zdrową przestrzeń podczas kwarantanny. Piosenkarka oprowadziła widzów po ogrodzie dookoła domu, następnie pokazała domowe studio nagrań, w którym rejestruje nowy materiał muzyczny – zagrała chwilę na pianinie, a na końcu zaprezentowała swoją sypialnie.

Niektóre z rzeczy, które mi pomagają, to moje książki DBT [Terapia dialektyczno-behawioralna] – zdradza Selena Gomez. 

Muzyka to pierwsza z wielu ważnych rzeczy, które utrzymują wokalistkę w formie, ponieważ ilekroć nie ma na nic ochoty, wchodzi do studia i tworzy piosenki.

Nie można nie robić nic każdego dnia, więc kiedy mam ochotę i czuję się kreatywna, to mam tu mały skrawek kreatywności. To moje prowizoryczne studio nagrań. Tak, po prostu piszę lub pracuję nad muzyką, nad którą trzeba pracować.

Jak jeszcze gwiazda radzi sobie z samotnością w izolacji domowej?!

Więc zwykle wieczorami spaceruję… A potem wracam do domu, biorę prysznic, myję twarz, a kiedy kładę się do łóżka, moi przyjaciele śmieją się ze mnie, ale ja mam podkładkę grzewczą… To jest naprawdę miłe. Czasami piszę w pamiętniku. I mam te piękne małe spraye do twarzy, wodę różaną, świecę, które również mi pomogą. A potem mam moją małą Daisy i po prostu kładziemy się do łóżka. Wyłączam całą elektronikę i po prostu relaksuję się – podsumowała Selena Gomez.

Zobaczcie sami na poniższym nagraniu, jak Sel sobie radzi w czasie kwarantanny.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Lady Gaga i Ariana Grande w duecie. “Rain On Me” podbije listy…

Selena Gomez w niecodziennej odsłonie (WIDEO)
fot. instagram.com/selenagomez
Selena Gomez ogłasza: Nowa płyta jest skończona! (WIDEO)
fot. instagram.com/selenagomez
Selena Gomez wypuszcza własną linię kosmetyków o nazwie„Rare Beauty”
fot. instagram.com/selenagomez
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku bądź Instagramie.
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA