Shawn Mendes i Camila Cabello romansują?! Pasują do siebie (FOTO)

Camila Cabello i Shawn Mendes są parą?
fot. Instagram @camila_cabello

Camila Cabello i Shawn Mendes mieli urocze spotkanie tuż po gali rozdania nagród Grammy. Fani pytają czy oni są parą?!

Camila Cabello (21 l.) i Shawn Mendes (20 l.) są dobrymi przyjaciółmi od lat, a ich bliskie więzi często wywołują pogłoski o rzekomym romansie.

Przypomnijmy, że na Grammy 2019 Shawn zaśpiewał piosenkę zatytułowaną “In My Blood” w duecie z Miley Cyrus. Camila zaś przebojowo otworzyła galę rozdania nagród wykonując swój wielki hit “Havana”. Tuż po występach para spędziła ze sobą kilka chwila, aby świętować wspólnie sukcesy.

▸ Przeczytaj również: Paweł Domagała wbił się na studniówkę! Zaskoczył maturzystów…

Camila Cabello i Shawn Mendes są parą?

Dla Camili Cabello i Shawna Mendesa był to bardzo emocjonujący wieczór. W końcu obydwoje otrzymali pierwsze nominacje! To także pierwszy ich występ na Grammy. Obydwoje pogratulowali sobie sukcesów – to naprawdę wielkie osiągnięcie dla tak młodych artystów.

Camila Cabello postanowiła podzielić się z fanami serią uroczych zdjęć z Shawnem. Widać jak para po ceremonii wręczenia nagród przytula się do siebie! Trzeba przyznać, że wyglądają razem naprawdę pięknie! Widać jak emanuje od nich ciepło. Obydwoje postanowili publicznie oświadczyć, że wspierają się nawzajem i są jednak tylko przyjaciółmi.

“Ta dumna jestem z tego niesamowitego człowieka. Wygląda na to, że wczoraj byliśmy tylko dziećmi śpiewającymi piosenki Ed Sheerans w szatni… Kocham Cię na zawsze ❤️” – wyznała autorka przeboju “Havana”.

Shawn Mendes też nie omieszkał napisać kilku słów w stronę koleżanki: “Jaki jestem dumny ze swojej długoletniej przyjaciółki”.

Zobaczcie poniżej zdjęcia zza kulis Grammy 2019! Jak Wam się podoba ta para? Myślicie, że z tego coś będzie? Zastanawiamy się jak Shawn i Camila spędzą tegoroczne Walentynki…

▸ Przeczytaj również: Margaret jest W CIĄŻY? KaCeZet przekazał radosną nowinę…

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie