Travis Scott podarował Kylie Jenner niesamowity prezent na Walentynki!

Jak Kylie Jenner i Travis Scott spędzają Walentynki 2019?
fot. Instagram @kyliejenner

Travis Scott udowodnił właśnie, że jest bardzo romantyczny! Zobaczcie jaki szalony prezent przygotował dla Kylie Jenner z okazji Walentynek.

Na Insta Story można zobaczyć, jaką niespodziankę przygotował Travis Scott dla swojej ukochanej, Kylie Jenner. Para obchodzi właśnie swoje drugie Walentynki. W tym roku naprawdę są to wyjątkowe chwile, a Travis zadbał oto, by były one romantyczne.

▸ Przeczytaj również: Pete Davidson przeklina Arianę Grande! Zobaczcie co zrobił….

Jak Kylie Jenner i Travis Scott spędzają Walentynki 2019?

Raper zmienił cały pokój w dosłownie raj dla kochanków! Na filmie, który publikujemy poniżej widzimy niezwykły tunel, który został postawiony w ich domu, w Los Angeles. Zanim Kylie Jenner przejdzie po przepięknym czerwonym dywanie, widzimy oszałamiające łuki w kształcie serc zrobione z czerwonych róż. Ciemne pomieszczenie zostało oświetlone wyłącznie przez dziesiątki świec, które stoją przy łukach z serc. Na całej ścieżce widzimy setki róż. Na samym końcu znalazło się jeszcze jedno olbrzymie, różowe serce z neonu. Co było dalej – można się tylko domyślać…

Nikt nie powinien być tym zaskoczony, biorąc pod uwagę, że 26-letni raper podobną akcję zrealizował w zeszłym roku. W Walentynki 2018 Travis Scott zorganizował bowiem szlak czerwonych róż prowadzących do samych drzwi wejściowych. Dodatkową dekoracją były różne bukiety, które niesamowicie ozdobiły wówczas ich mieszkanie.

▸ Przeczytaj również: Rihanna: Zaplanował włamanie i oczekiwał na seks

https://www.instagram.com/p/Bt0Z8bjBf-f/?utm_source=ig_embed

Na gali rozdania nagród Grammy w niedzielę wieczorem, Kylie miała na sobie kreację Balmain z kolekcji Wiosna 2019. Chociaż Travis otrzymał trzy nominacje (Rap Album, Rap Song i Rap Performance), urodzony w Houston raper niestety nie odebrał tego wieczoru żadnej nagrody.

https://www.instagram.com/p/BtuY_WKhBux/

Jednak jak widać nie wpłynęło to na obchody Walentynek pary, biorąc pod uwagę wspaniały prezent, jaki Kylie udostępniła w mediach społecznościowych.

https://www.instagram.com/p/Bt1ceVRjldM/

Nie możemy się doczekać, aż Kylie podzieli się z fanami, jakie inne romantyczne prezenty otrzymała w tym dniu.

https://www.instagram.com/p/Bt1peSIA7c0/

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!