Ariana Grande jak The Beatles! Piosenkarka miażdży konkurencję

Ariana Grande zapowiedziała premierę nowego utworu pt. „Imagine”.
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Ariana Grande jest pierwszą artystką od czasu The Beatles, która umieściła swoje piosenki na pierwszych trzech pozycjach listy Billboard Hot 100.

Piosenki Ariany Grande zajmują obecnie pierwszą, drugą i trzecią pozycję na liście Billboard Hot 100. Konkretnie są to kolejno “7 Rings” (na pierwszej pozycji od czterech tygodni), “Break Up With Your Girlfriend, I’m Bored” (debiut na drugiej pozycji) oraz “Thank U, Next” (awans z siódmej pozycji). 

The Beatles pierwsze trzy pozycje zajmowali w 1964 roku.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez nie chce się z nikim umawiać!…

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji telewizji Nickelodeon.

Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem “Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem “Problem” zestaw “My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Jej trzeci album, “Dangerous Woman”, miał premierę w maju 2016 roku. Ariana Grande nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu “Piękna i bestia”. Jej czwarty album “Sweetener” ukazał się 17 sierpnia 2018 roku. Płyta “Thank U, Next” wyszła 8 lutego 2019 roku. 

Ariana Grande wystąpi w Tauron Arena Kraków 9 września 2019 roku.

▸ Przeczytaj również: Lil Xan zostanie ojcem! Matką nie jest Noah…

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!