29 grudnia na MaxFloRecTV trafiło dokonane przez K2 słowno-muzyczne podsumowanie 2015 r.

W „Outsiderze” raper porusza m.in. temat sukcesu medialnego, oczekiwań ze strony fanów i hejterów.

Singiel jest jednocześnie kolejną po „Jutro nadchodzi zawsze” odsłoną nowej płyty artysty Jeszcze w 2014 r. za sprawą popełnionego wspólnie z Buką „1 momentu” trafił na pierwsze miejsca radiowych i telewizyjnych list przebojów. Gościł również w rankingu Top AirPlay na stronie ZPAV-u.

Teledysk do tego utworu znalazł się na 4. miejscu wśród najchętniej oglądanych klipów przez polskich użytkowników YouTube’a.

W kolejnym roku popularność K2 nie przestała rosnąć: do dziś wideo do „1 momentu” odtworzono w serwisie YouTube blisko 45 mln razy.

Album „Anatomia”, z którego pochodzi ten singiel, pokrył się platyną. Raper wystąpił z Buką na deskach Opery Leśnej w Sopocie, zajmując 1. miejsce w koncercie „Hity sieci” podczas Polsat SuperHit Festivalu. Otrzymał też aż 3 nominacje do nagrody Eska Music Awards 2015 (w kategoriach: Najlepszy hit, Najlepszy artysta w sieci i Najlepszy radiowy debiut).

I jak to wszystko podsumowuje? Sprawdźcie poniżej muzyczny komentarz rapera!

Zaskoczeni? My bardzo! „Outsider” to już druga po „Jutro nadchodzi zawsze” i zupełnie inna odsłona nowej płyty K2. Za produkcję utworu odpowiada Bardziej Matt. Na drugim (legalnym) krążku K2 z pewnością zaprezentuje jeszcze więcej numerów utrzymanych w mrocznej konwencji.

ZOBACZ TELEDYSK
K2 – JUTRO NADCHODZI ZAWSZE

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!