Taylor Swift opublikowała właśnie nowy teledysk do utworu “Out Of The Woods”!

“Out Of The Woods” to szósty singiel z płyty “1989”, wydanej w ubiegłym roku, która rozeszła się w nakładzie ponad 8 milionów na całym świecie!

Dotychczasowe teledyski z płyty 1989 obejrzano już prawie 4 miliardy razy na Youtubie, w tym “Blank Space” 1mld 370 mln razy i “Shake It Off” 1mld 240 mln razy!!!

Piąty studyjny album Swift, 1989, został wydany w październiku 2014 roku. Na albumie znajdują się piosenki napisane przez samą Taylor, jak i powstałe przy współpracy z Jackiem Antonoff, Imogen Heap, Ryanem Tedderem, Maxem Martinem, Shellbackiem i Ali Payami.

Swift wydała 1989 jako swój pierwszy oficjalny album po rozstaniu się z członkami jej długoletniego zespołu. Piosenkarka przy nagrywaniu albumu inspirowała się muzyką Petera Gabriela, Phila Collinsa, Annie Lennox, Madonny i Fine Young Cannibals. Muzycznie album jest “napędzany syntezatorami i perkusją w miejscu gitar”.

Rob Sheffield z Rolling Stone zauważył: “Głęboko dziwne, gorączkowo emocjonalne, szalenie entuzjastycznie, 1989 brzmi dokładnie tak, jak Taylor Swift, nawet jeśli brzmi to jak nic, co kiedykolwiek wcześniej próbowała”.

Jon Caramanica z The New York Times zauważył, że Swift “stworzyła pop prawie bez współczesnych odniesień” i “sięgający gdzieś jeszcze wyżej, tryb ponadczasowości, że niewiele prawdziwych gwiazd muzyki pop zadaje sobie trud do dążenia w tym kierunku”.

Podczas kampanii promocyjnej “1989” Swift zaprosiła swoich fanów do tajnych sesji odsłuchania jej albumu do domów w Nowym Jorku, Nashville, Los Angeles i Rhode Island.

Album 1989 zadebiutował na pierwszym miejscu amerykańskiego notowania Billboard 200 sprzedając się w nakładzie 1.287.000 egzemplarzy w pierwszym tygodniu po premierze. Tym samym artystka została pierwszą piosenkarką, która w przeciągu swojej kariery muzycznej sprzedała ponad milion egzemplarzy swoich trzech albumów studyjnych (Speak Now, Red, 1989) w pierwszym tygodniu premiery.

Pierwszym singlem promującym album został utwór “Shake It Off”, wydany 18 sierpnia 2014 roku. Drugi singiel “Blank Space” został opublikowany 10 listopada 2014 roku. Trzeci singiel “Style” został opublikowany 13 lutego 2015 roku. Czwarty singiel “Bad Blood” został opublikowany 17 maja 2015 roku. Taylor specjalnie do teledysku nagrała nową wersje z Kendrickiem Lamarem, który pobił rekord VEVO (20,1 mln wyświetleń). Piąty singiel “Wildest Dreams” został wydany 31 sierpnia 2015 roku. Po raz pierwszy można było go zobaczyć na gali MTV VMAs. Album 1989 stał się najszybciej sprzedającym albumem w Stanach Zjednoczonych od dziesięciu lat.

Czy najnowszy klip pobije te rekordy? Zobaczcie i oceńcie sami!

ZOBACZ TELEDYSK
TAYLOR SWIFT – OUT OF THE WOODS

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!